„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Zákaz kouření v restauracích ‒ další krok ke světovládě

Autor: František Červenka | Publikováno: 17.12.2015 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

V souvislosti se zákazem kouření zveřejňujeme podnětný text z roku 2010.

Návrh zákona na zákaz kouření v restauracích je dobře promyšlený útok na svobodu jednotlivce. Tento, na první pohled, naivní nápad má ve skutečnosti dalekosáhlý význam pro budoucnost svobodné diskuse a existenci svobody jako takové.

Zřejmě není náhodou, že tato epidemie zákazů kouření se rozmohla ve státech EU paralelně s návrhem dnes již potracené tzv. evropské ústavy. V Irsku a v Itálii vyvolal zákaz dokonce občanské protesty, neboť si mnozí uvědomují, že pod pláštíkem ochrany zdraví je ve skutečnosti napadáno soukromé vlastnictví a sama podstata svobody občanů.

Každý má možnost zajít si do nekuřácké restaurace, pokud mu vadí tabákový dým, ale stát nemá právo zasahovat do vztahu mezi zákazníkem a hostinským. Proč se dnes tato pravidla mění?

Útok nadnárodních struktur na klasické hospody

Nadnárodní struktury reprezentované "evropeistickými" elitami nenechávají skutečně nic náhodě. Je třeba odstranit klasické hospody, ve kterých muži debatují o politice a o fotbale a ve kterých se vytváří politické podhoubí budoucí opozice. Právě tam mohou vyrůst v budoucnosti i centra národního odporu až "evropeisté" odhodí humanistické masky a ukáží svou pravou tvář.

Právě zákaz kouření v hospodách plošně uplatňovaný ve všech evropských zemích (jistě nezůstane jen u toho, postupně se bude jedat o globální celosvětové opatření), je jednou z možností jak narušit tradiční vazby mezi sousedskou pospolitostí a možností obrany a třeba i vytváření domobrany, kde jinde, než v zakouřených hospodách. V nekuřáckých sterilních McDonaldech asi těžko.

Odporná „avantgarda humanistů“

Ti co tento zákaz prosazují, odvolávaje se na smrtící statistiku úmrtí kuřáků a škodlivost kouření jako takového, buď nedomýšlí důsledky svých kroků, nebo přesně vědí co dělají. Mezi navrhovateli najdeme jak dobrosrdečné naivky tak i avantgardu nového Světového řádu.

Naši zem a celou Evropu po vítězství této "avantgardy humanistů" zaplavila vlna pornografie, která otravuje naše děti tisíckrát víc než zapálená cigareta v restauraci. Proti tomu však tito dobráci nic nezmohou, je zde přece svoboda podnikání, každý má možnost si vybrat.

V jednom případě, který je pro děti tisíckrát škodlivější to nejde, pro druhý dali našim dobrákům "evropeisté" zelenou. Nenechme se ohlupovat a postavme se se vší vehemencí snaze řídit naše životy a odmítněme zákaz kouření v restauracích.

 

Zdroj: narodnisjednoceni.cz

Klíčová slova: světovláda  | soukromí  | svoboda  | buzerace  | socialismus
3747 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

O blbostech se jim to vyjednává a předvádí důležitost, natřásá se unijní peří, markýruje se horečná činnost. Ale když jde do tuhého, najednou objevíme jedinou věc, která fakt funguje: národní stát...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Kde je Člověk v tísni, když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončit

Eurabia.cz

Převážně muslimští imigranti ve Francií mohou být v klidu, ministr zakázal udělat cokoliv, co by jenaštvaloKorona-krize: Ministr připustil ... ZNÁRODŇOVÁNÍ !!!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

„Teď je jim venkov dobrý, hlína a hnůj!“ Zelený-Atapana a svět po viru: EU, bohatství, USA, Čína, moudrost babičkyJan Schneider si klepe na čelo: Šílené, co Jourová vykládala. EU v době korona-krize vypisuje výběrová řízení?!
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny