„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Další provokace americké ambasády. Kádrováci a udavači (+ fotodokumentace)

Autor: Michal Semín | Publikováno: 18.10.2015 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Nemylme se: Rekonstrukce státu (RS) není jen název jedné vlivné „neziskovky“, údajně bojující proti korupci. Ve skutečnosti jde o krycí název pro nespočet aktivit, soukromých i veřejných, mediálních i zpravodajských, bezprostředně ovlivňujících politické klima v zemi. A co je neméně důležité – ve prospěch cizích zájmů. Prostě dobře placení "důstojníci" Páté kolony.

Americká hra na boj s korupcí

Jak jinak hodnotit to, co se v úterý odehrálo na půdě velvyslanectví USA? Nevládní organizace s výše uvedeným názvem si právě sem předvolala představitele politických stran, aby se jí za přítomnosti amerického velvyslance zodpovídali z toho, jak vzdorují údajnému klientelismu a korupčnímu jednání. Šokující? Slabé slovo. I když popravdě řečeno, můžeme ji být za to nakonec vděčni.

Proč? Prostě proto, že tím odkryla karty, s nimiž od začátku hraje. Takzvaný boj s korupcí v podání Schapirova "zastupitelského úřadu" a na něj napojených státních zástupců, policistů, politiků či „protikorupčních neziskovek“ nemá ve skutečnosti za cíl nic jiného, než je prosazování amerických zájmů v českém politickém i podnikatelském prostředí. Žádný boj dobra se zlem, jak se nám snaží namluvit neziskoví vyděrači.

Tajná jednání o veřejnosti neznámém obsahu obchodních smluv

Zatím nevíme, kdo se k výslechům pečlivě monitorovaným CIA do ulice na Tržnici nakonec dostavil. Korporátní média o tom neinformují, politické strany také mlčí a na webu Rekonstrukce státu dokonce nenajdeme ani zmínku o tom, že se tato akce konala. Prostě hotová "Transparency International".

Není ale divu. Jde-li o prosazování amerických obchodních a politických zájmů v zahraničí, je otevřenost to poslední, s čím můžeme počítat. Podívejme se jen na to, jak se v USA a dalších zemích, jichž se to týká, informuje o projednávají přelomové obchodní smlouvy s Tichomořím (TPP) a Evropou (TTIP). Jejich obsah je znám jen malé skupině „expertů“, ti ostatní, včetně těch, kdo o nich mají hlasovat, o ní vědí ještě méně, než Tomáš Halík o islámu.

I „vítači konvoje“ se chytají za hlavu

Kartáč u Schapirů je však prospěšný i z jiného důvodu: přivádí do nepříjemných rozpaků jinak vždy spolehlivé nosiče severoatlantické vody a příležitostné vítače amerických konvojů, jakou jsou Bohumil Doležal (viz zde) či Pavel Šafr.

Zoufale lomí rukama: Co nám to ten nešťastný Schapiro provedl? S dočasným pobytem bratrských vojsk na našem území samozřejmě souhlasíme, kdykoli napíšeme pro americkou armádu i zvací dopis, ale takhle neomaleně prozrazovat, kdo je tady ve skutečnosti pánem? Zbláznil se? Jak teď vypadáme? Jako obyčejní kolaboranti! Především nám však na naši bolševickou propagandu manipulovaní lidé příště už neskočí!

Jak Sorosova „otevřená společnost“ řeší lidskou tíseň

O „dekonstrukci státu“ se tu však po dlouhou dobu pokoušejí i jiné „neziskovky“. Tou asi nejznámější – alespoň mediálně - je Člověk v tísni. S výše zmíněnou RS ji pojí také to, že ji spolufinancuje nechvalně známý miliardář, spoluautor mnoha barevných revolucí, George Soros. Jeho pojetí „otevřené společnosti“, jíž se snaží zavádět všude, kam své nadace na vývoz kulturní revoluce nastrčí, se od společností totalitních liší snad jen tím, že její represivní povaha není každému tak zřejmá.

Kdo zná Člověka v tísni pouze z České televize, pak se nejspíš domnívá, že působí výlučně v zahraničí a to jen tam, kde zemi pustoší přírodní katastrofy či válečný konflikt. A že těmi, kdo mají prospěch z jeho služeb, jsou ti, kdo strádají absencí domova a prostředků k obživě. Omyl. Nemalou část svých aktivit směřuje vůči lidem, kterým podmínky k důstojnému životu nechybí. V jakém ohrožení jsou naše školou povinné děti, žijící ve spořádaným rodinách a se střechou nad hlavou, jež tato organizace „humanitárně bombarduje“ výukovými programy o genderové rovnosti a zlu homofobie? Jeden z filmů, jež „školákům v tísni“ uvědoměle promítají, se jmenujePutinovy „Děti 404“. S jakým cílem?

1. seznámit je se situací utlačované LGBT menšiny v nedemokratickém režimu
2. otevřít téma lidských práv souvisejících se sexuální orientací
3. pochopit, že homofobie je nebezpečný jev, který rozdmýchává ve společnosti nenávist

Pěkně děkujeme. Díky organizacím tohoto typu budou již brzy v tísni tak akorát ti, kteří se podobné indoktrinaci – na níž přispívají kromě Sorose prostřednictvím našich daní i evropské fondy a náš stát – chtějí aktivně bránit. Zdá se, že k tomu bude již velmi brzy stačit docela málo.

Šimon Pánek vyhrožuje českým politikům

Dlouholetý ředitel ČvT Šimon Pánek teď navíc přišel na to, že má-li být sorosovská společnost co nejotevřenější, musí se zavést dobře propracovaný systém udávání a ideologické kontroly v prostoru, v němž je aktivní i „vnitřní nepřítel“. A tak před pár dny spustil projekt Faktus, v jehož rámci chce cíleně vyhledávat, zveřejňovat a "na pravou míru" uvádět výroky veřejně činných osob, především z řad politiků, jež jeho „multikulti“ cenzurní úřad shledá jako „nenávistné, rasistické či xenofobní“.

Jedním z adresátů dopisu, jímž Pánek politiky před případnými politicky nekorektními výroky varuje, byl i nestranický senátor Jozef Regec, zvolený za ČSSD. Senátor se výhrůžného tónu Pánkova dopisu nezalekl a svoji odpověď prostřednictvím Parlamentních listů zveřejnil.

Za ostřejší kritiku „Operace Migrant“ hrozí v Německu tvrdé postihy

Kdo ví – možná se Šimon Pánek inspiroval v Německu, kde podobnou službu poskytuje „Síť proti nacismu“, vedená Anettou Kahane, bývalou dlouholetou pracovnicí komunistické tajné policie Stasi. Zpráva, zveřejněná v deníku Bild, uvádí, že součástí jejich práce je i důkladné monitorování Facebooku a to kvůli čím dál tím častějším „sžíravým poznámkám vůči uprchlíkům.“ Těm, kdo budou shledáni vinnými "zločinem xenofobie“, hrozí pokuty do výše 5000 € nebo vězení se sazbou až 120 dnů. Jak kdysi kdesi napsal Ladislav Jakl – "koukej bejt tolerantní, nebo dostaneš po hubě".

Stejně jako vlastiprodejná aktivita Rekonstrukce státu, tak i denunciační agentura Člověka v tísni se přes všechnu svoji odpornost však může nakonec ukázat jako společensky užitečná. Čím silněji budou vlivnými kruhy protežované „neziskovky“ tlačit na pilu, tím zjevnější bude jejich pravý charakter. A pravda – jak známo – osvobozuje. 

V totalitě dvojnásob.

 

Převzato z Protiproud.cz

Klíčová slova: USA  | Česká republika  | manipulace  | ovládání mysli  | buzerace
5330 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Jestli si u nás Putin někoho platí, tak je to tenhle joudaVrchol barbarství, Palestinci spalují izraelskou zemi

euPortal.cz

Boj sluníčkářů, neomarxistů a elitářů proti vlastencům a normálním hodnotám se přiostřuje. Dokonce napadli nedávno i Ladislava Jakla... Pomozte nám proto prosímVšechny polistopadové vlády bohužel nechaly zbídačit a chátrat českých venkov a zničit české zemědělství

Eurabia.cz

Studie: brutální islamizace v britských věznicíchImigranti v detenčním centru se vzbouřili: chtějí kapesné

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Pamatujete intervence? ČNB nyní podle Markéty Šichtařové chystá ještě větší hloupostMoravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny