„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti komentuje: Hajlovat se nejen může, ale dokonce musí! Věnováno Janu Čulíkovi (+ foto)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 24.8.2015 | Rubrika: MYSLÍM SI
Ilustrace

Pokrok nezastavíš. K jeho prosazování přispívají osvícená média, která pohříchu zpátečnickým jedincům (což bývá většina společnosti kromě redaktorů těchto médií a jejich kamarádů) musejí odhalit netušené obzory.

Tak svého času revoluční, národně socialistický týdeník „Der Stürmer“ pomáhal neuvědomělým Němcům rozpoznávat Židy podle zaručených vědeckých receptů. Čtenáři, respektive jejich děti, se dokonce od vydavatele Julia Streichera dočkali barevné čítanky, z níž seznali, že Židi vypadají jako houby.

Štafetu vzdělávání temných mas dnes třímá bezpočet mediálních titulů. Ve virtuálním světě poslední dobou vynikají zejména „Britské listy“ s jejich vůdcem Janem Čulíkem v čele. Mistr Jan Čulík se vyznačuje jistým nadpřirozeným darem, díky němuž odkrývá fašismus i tam, kde jej nikdo netušil, a pomáhá neuvědomělým Čechům rozpoznat fašistu podle zaručených vědeckých receptů, s čímž mu nadšeně pomáhají i ideově prověření odborníci.

Díky němu se mohou lidé dozvědět, co dosud unikalo jejich vědomí. Když tedy projevíte určité rozpaky nad tím, že v některých evropských městech existují muslimské čtvrti, do kterých se bojí místní domorodci už vkročit, vězte, že jste alespoň protofašista. A pokud neuváženě vyslovíte troufalý názor, že byste něco podobného u nás nechtěli, navlíkne vás Jan Čulík do černé košile, než byste řekli „švec“.

(Je jedno, že fašismus, na rozdíl od národního socialismu, nebyl rasistickou ideologií. Pro Čulíka a spol. je to prostě fašismus a basta. Pro jednodušší lidi je to tak jednodušší. Nota bene se tím naplňuje osvědčená sovětská direktiva, v níž čteme: „Stanou-li se oportunisté příliš nesnesitelní, nazývejte je fašisty, nacisty nebo antisemity. Tato asociace, dostatečně často opakovaná, se ve veřejném mínění stane faktem.“)

Při Čulíkově bdělosti o to více udivuje, že mu zcela unikly do očí bijící důkazy o skrytém nástupu fašismu v zemi jeho pobytu, tj. ve Velké Británii. Tam se totiž nejenže může hailovat, ale dokonce i musí. Jako předmět doličný uvádíme fotografii z nejmenované londýnské autobusové zastávky, kde se na obrázku pod jízdním řádem skví nápis: „Hajluj a jeď autobusem.“ Vše je navíc doprovázeno výmluvným piktogramem zobrazujícím panáčka s nestoudně vztyčenou pravicí.

Navrhuji Janu Čulíkovi, aby založil vyšetřující komisi, která se bude celou, navýsost alarmující záležitostí zabývat. Do řad tohoto výboru bdělosti doporučuji kromě osvědčených kamarádů přibrat i zasloužilé funkcionáře z českojazyčných médií (Lidovky, Respekt), obohacené o výtečníky z politicko-folklorního spolku Romea a sboru dobrovolných udavačů Antifa. (Zvážil bych i oslovení bojovného akademika Kohouta, který by mohl fašisty při konfrontaci poprskat a oznámit jim, že jsou „čuráci“. To je odrovná.) S jejich, již předem neocenitelnou pomocí bude nutno prošetřit, kudy skandální autobusová linka jezdí a jací lidé si ji dovolují ke svému transportu užívat. Další otázky se vybaví automaticky: Svážejí se tuto linkou fašisté na svoje nekalé rejdy nebo ji využívají spíše k fašistickému monitoringu a vytipovávání případných cílů svých latentních teroristických činů? Projíždí-li autobus čtvrtí nechutných zbohatlíků, pak je to jasným důkazem toho, že fašismus je implantován společnosti shora, a to cynickou třídou vykořisťovatelů. Pokud se proplétá ulicemi chudiny, získáme tím potvrzení teorie, že fašismus vyznávají lidé sociálně slabí a nevzdělaní, kteří si tak léčí své komplexy.

Přeji všem bojovníkům proti fašismu, který svět neviděl, mnoho zdaru v jejich lopotné práci. Zajisté se dočkají uznání; když ne od zpátečnických našinců, tak jistě od osvícených přistěhovalců.

Klíčová slova: média  | Velká Británie  | terorismus  | Hitler  | manipulace  | politická korektnost  | multikulturalismus  | islám  | svoboda  | rasismus
4546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny