„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti komentuje: To tu ještě nebylo! Levicové organizace protestují proti pochodu homosexuálů!

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 25.7.2015 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Švédské levicové organizace a neúnavní levicoví aktivisté vehementně protestují proti pochodu homosexuálů, který se má uskutečnit 29. července ve Stockholmu. Ve svých prohlášeních jej dokonce označují za „projev nenávisti“.

Problém je možná v tom, že organizátorem pochodu je Jan Sjunnesson, bývalý šéfredaktor internetového časopisu Samtiden, který patří straně Švédští demokraté. Švédští demokraté bývají označováni za „nacionalistickou“ či „krajně pravicovou“ stranu.

Hlavní potíž ale podle všeho spočívá ve skutečnosti, že trasa homosexuální „parády“ vede čtvrtěmi Tensta a Husby, kde tvoří 75 % populace (sic!) muslimští přistěhovalci.

Levicové aktivisty k jejich netolerantnímu postoji mohou vést jen dvě pohnutky: 1. buďto nechtějí, aby byli bratři muslimové, na rozdíl od většinové společnosti, obohaceni pohledem na hrdé zástupce LGBT, čímž jim upírají nepopsatelnou rozkoš; 2. snaží se zabránit manifestaci homosexuální otevřenosti tváří v tvář tmářským předsudkům, které, bohužel, u většiny vítaných bratrů přistěhovalců převládají, a to navzdory tomu, že by jedním z hlavních úkolů levicového osvícence měl být boj proti sexistické a homofobní reakci.

Nelze si nevšimnout, že v obou případech jeví postoj levicových funkcionářů nemalé známky xenofobie, neboť k muslimským přistěhovalcům nepřistupuje jako k rovným, nýbrž je kulturně segreguje.

Ať už jsou důvody levicových aktivistů jakékoliv, je jisté, že kdyby došlo k zákazu homosexuálního pochodu, po kterém někteří z nich volají, utrpěla by tím nejen švédská demokracie a práva LGBT, ale i sami muslimští přistěhovalci, neboť by se jim dalo ostentativně najevo, že si vzhledem ke svému původu nic takového nezaslouží. A to by se jich mohlo dotknout.

Ochuzeni by nakonec byli i ti, kteří se zatajeným dechem přihlížejí zrodu různorodé multikulturní společnosti. K dosažení tohoto kýženého rajského stavu je ale nutné prolomit zdi, které nás dělí. Je smutnou pravdou, že duhoví vlajkonoši k prolamování zdi, jež nás dělí od muslimské komunity, zatím příliš nepřispívají. Jejich hrdé pochody se povětšinou z jaksi nejasných příčin vyhýbají lokalitám, kde vlídní přistěhovalci z islámských zemí tvoří větší než malé množství obyvatel.

Jistou výjimkou byl svého času pochod LGBT v kodaňské čtvrti Nørrebro. Tam se homosexuálové za doprovodu veselé hudby pustili po hlavní třídě Nørrebrogade, kterou ze 30 % obydlují právě muslimští přistěhovalci. A světě div se, multikulturní obohacení na sebe nedalo dlouho čekat. Hlavy homosexuálních funkcionářů zakrátko obohatily tržné rány od kamenů, které na ně v rámci svého svobodného kulturního projevu metali bratři muslimové. O pestrost rozhodně nebyla nouze… ona taková duhová vlajka potřísněná krví je nadmíru pestrá.

Zahrada multikulturních rozkoší se tedy rodí poněkud v bolestech, ale to není nic, co by nevyřešil nějaký osvětový pořad ve Studiu kamarád nebo pár vtipných článků proti xenofobii či homofobii v „Lidovkách“.

Osobně se na příval multikulturalismu, jenž se, nezabrání-li mu švédští levicoví nenávistníci, vzedme 29. srpna ve čtvrtích Tensta a Husby, těším. Co je trapných 30 % z Nørrebro v porovnání se 75 %!

 

Zdroj: blazingcatfur.ca

Klíčová slova: multikulturalismus  | islám  | Homosexualismus  | Švédsko
3837 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Dvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019Bilderberg! Známe agendu a účastníky letošního setkání šedých korifejů ve Švýcarsku

ePortal.cz

Než důchodovou reformu, raději postaví pekárnu na koblihyEliminace slov maminka a tatínek je ukázkou blbosti, nikoliv pokroku

euPortal.cz

Rusko rekordně nakupuje zlato a posiluje tak svou nezávislost. Tím bychom se měli inspirovat i myPodpořte nás prosím a bojujte společně s námi za to, aby naše země byla opět naše, aby se tu dalo dobře a bezpečně žít a abychom tuto zemi ubránili pro nás i pro naše děti a vnuky a další generace

Eurabia.cz

Čech si nechtěl nechat líbit předbíháni muslimem a tak ho německá policie zmlátila! Pro Němce jsme horší než muslimovéVelení švédské armády se již připravuje na nasazení proti odpůrcům imigrace a islámu?!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Volíte ANO? Jste zloději. Šílená veřejnoprávní jízda Josefa Klímy, i vy ji platíte. A jak se „maká“ v ČT? Peníze lítají ven oknem. Kontrolor ČRo Kňourek šel do otáčekMádle, styď se. Menšík by vám vrazil! Neukojená touha Geislerové a oprsklý strup Minář. Do toho všeho ČT. Ivan Vyskočil masakruje „Václavák“
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny