„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti komentuje: To tu ještě nebylo! Levicové organizace protestují proti pochodu homosexuálů!

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 25.7.2015 | Rubrika: OBČANSKÉ SVOBODY
Ilustrace

Švédské levicové organizace a neúnavní levicoví aktivisté vehementně protestují proti pochodu homosexuálů, který se má uskutečnit 29. července ve Stockholmu. Ve svých prohlášeních jej dokonce označují za „projev nenávisti“.

Problém je možná v tom, že organizátorem pochodu je Jan Sjunnesson, bývalý šéfredaktor internetového časopisu Samtiden, který patří straně Švédští demokraté. Švédští demokraté bývají označováni za „nacionalistickou“ či „krajně pravicovou“ stranu.

Hlavní potíž ale podle všeho spočívá ve skutečnosti, že trasa homosexuální „parády“ vede čtvrtěmi Tensta a Husby, kde tvoří 75 % populace (sic!) muslimští přistěhovalci.

Levicové aktivisty k jejich netolerantnímu postoji mohou vést jen dvě pohnutky: 1. buďto nechtějí, aby byli bratři muslimové, na rozdíl od většinové společnosti, obohaceni pohledem na hrdé zástupce LGBT, čímž jim upírají nepopsatelnou rozkoš; 2. snaží se zabránit manifestaci homosexuální otevřenosti tváří v tvář tmářským předsudkům, které, bohužel, u většiny vítaných bratrů přistěhovalců převládají, a to navzdory tomu, že by jedním z hlavních úkolů levicového osvícence měl být boj proti sexistické a homofobní reakci.

Nelze si nevšimnout, že v obou případech jeví postoj levicových funkcionářů nemalé známky xenofobie, neboť k muslimským přistěhovalcům nepřistupuje jako k rovným, nýbrž je kulturně segreguje.

Ať už jsou důvody levicových aktivistů jakékoliv, je jisté, že kdyby došlo k zákazu homosexuálního pochodu, po kterém někteří z nich volají, utrpěla by tím nejen švédská demokracie a práva LGBT, ale i sami muslimští přistěhovalci, neboť by se jim dalo ostentativně najevo, že si vzhledem ke svému původu nic takového nezaslouží. A to by se jich mohlo dotknout.

Ochuzeni by nakonec byli i ti, kteří se zatajeným dechem přihlížejí zrodu různorodé multikulturní společnosti. K dosažení tohoto kýženého rajského stavu je ale nutné prolomit zdi, které nás dělí. Je smutnou pravdou, že duhoví vlajkonoši k prolamování zdi, jež nás dělí od muslimské komunity, zatím příliš nepřispívají. Jejich hrdé pochody se povětšinou z jaksi nejasných příčin vyhýbají lokalitám, kde vlídní přistěhovalci z islámských zemí tvoří větší než malé množství obyvatel.

Jistou výjimkou byl svého času pochod LGBT v kodaňské čtvrti Nørrebro. Tam se homosexuálové za doprovodu veselé hudby pustili po hlavní třídě Nørrebrogade, kterou ze 30 % obydlují právě muslimští přistěhovalci. A světě div se, multikulturní obohacení na sebe nedalo dlouho čekat. Hlavy homosexuálních funkcionářů zakrátko obohatily tržné rány od kamenů, které na ně v rámci svého svobodného kulturního projevu metali bratři muslimové. O pestrost rozhodně nebyla nouze… ona taková duhová vlajka potřísněná krví je nadmíru pestrá.

Zahrada multikulturních rozkoší se tedy rodí poněkud v bolestech, ale to není nic, co by nevyřešil nějaký osvětový pořad ve Studiu kamarád nebo pár vtipných článků proti xenofobii či homofobii v „Lidovkách“.

Osobně se na příval multikulturalismu, jenž se, nezabrání-li mu švédští levicoví nenávistníci, vzedme 29. srpna ve čtvrtích Tensta a Husby, těším. Co je trapných 30 % z Nørrebro v porovnání se 75 %!

 

Zdroj: blazingcatfur.ca

Klíčová slova: multikulturalismus  | islám  | Homosexualismus  | Švédsko
4188 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

Ekonomický pád bude větší, než vláda tušíJe to neskutečné, jak je lidstvo nepoučitelné. Posledních sto let to zkoušelo znovu a znovu. Socialismus tuhle a onde, tudy a jinudy. Vždycky se spálilo

euPortal.cz

Migrační lež v záři koronaviru a lenost dekadentního Západu. Kde je ekonomický přínos migrantů? Rychle pryč z Evropské unieSalvini: EU je doupě zmijí a hyen. Epidemie změnila myšlení Italů. Solidarita na bruselský způsob

Eurabia.cz

Děsivé svědectví z Řecka. Muslimští uprchlíci ze rabují a kradou co mohouFeminismus zabíjí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem VaršavyČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...

ParlamentniListy.cz

Ladislav Henek: Starců že není škoda? Pro blbečky jsou méněcenná rasa! Svině jsou teď ještě horší. Buď změna EU, nebo se zásobte municíLidi jsou spodina? Ne! udeřil Okamura na TOP 09. A rozbalil to proti EU: Vytáhl zlé věci
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny