„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Neuvěřitelná tupost ovčanů! Američané jsou schopni podepsat cokoliv. Dokonce i petici za omezení svých svobod (+ video)

Autor: MoonChild | Publikováno: 27.2.2015 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Americká aktivista Mark Dice vyrazil do ulic s podpisovým archem a propisovací tužkou a zjišťoval „občanskou angažovanost“ svých krajanů. Oslovil je s tím, že by potřeboval podepsat nějakou petici, ale neřekl jim, čeho se daná petice týká. Výsledek byl nadmíru překvapivý.

Na videu níže můžeme např. vidět, jak Dice v tričku na podporu Obamy spoluobčanům vysvětluje, že nemá čas zabíhat do podrobností, ale v petici jde o „věci, s kterými potřebujeme pomoct“.

Jedné ze zvídavějších spoluobčanek odpoví: „Je to prostě na podporu, bla bla bla…“ a ona podepíše.

„Nevím, co podepisuju,“ prohlašuje jeden z ochotných petentů.

„Skutečně potřebujeme tvou pomoc,“ říká jinému Dice. A dodává: „Opravdu si cením podpory bez ohledu na to, co to je.“

Záběry jsou důkazem toho, že řada Američanů je schopna podepsat cokoliv, dokonce i omezení svých občanských práv, jak ostatně ukazují další videa.

Zde američtí občané podepisují petici za zrušení šestého a sedmého dodatku ústavy Spojených států, které se týkají práv obžalovaných a práva na soud s porotou:

Zde připojují své podpisy pod petici za zrušení prvního dodatku, který se mj. týká svobody vyznání, tisku, projevu a práva se shromažďovat:

A tady už ochotně na podporu prezidenta Obamy podepisují petici za zrušení rovnou celé Listiny práv, tedy všech prvních deseti dodatků americké ústavy:

 

Zdroj: prisonplanet.com

Klíčová slova: USA  | manipulace  | svoboda
4886 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

Piráti a KDU-ČSL nominovaly do Rady ČTK Josefa Šlerku, což je člověk napojený na sorosovské globalistyŠokující miliardová kauza Walderode. Benešovy dekrety porušeny. České soudy rozhodly o navrácení majetku rodu s nacistickou minulostí

Eurabia.cz

Imigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...OSN: Táák holenkové, a teď si džihádisty pěkně vemte domů do Evropy!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Vaše generace vnímá demonstrace jako samozřejmost... Schillerová nadzvedla ze židle Tvarůžkovou z ČT. Ta začala soptitTakže zpět ke kalkulačce... Analytik počítá demonstranty na Letné a o jejich vlivu má zcela jasno
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny