„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Bobošíková proti půjčce MMF: Lokajská úsluha eurohujerů, prolhané, zbabělé a servilní české vlády

Autor: Jana Bobošíková | Publikováno: 26.1.2012 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Dámy a pánové, vážení spoluobčané. Ministr financí Kalousek navrhne vládě, aby poskytla 38 miliard korun Mezinárodnímu měnovému fondu jako půjčku na záchranu eura. Tato lokajská úsluha tuzemských eurohujerů má jít z devizových rezerv České národní banky. S tím zásadně nesouhlasíme.

Dámy a pánové, ministr financí obhajuje půjčku argumentem, že Česká republika dostala od Evropské Unie v průběhu uplynulých osmi let 175 miliard korun. Co ale zamlčuje, je fakt, kolik za členství v Unii občané naší země zaplatili. A není to málo!

Ministr financí mlčí o tom, kolik stojí pseudohumanistická sociální politika pro nepřizpůsobivé a imigranty. Mlčí o tom, o kolik peněz jsme přišli likvidační zemědělskou europolitikou. Mlčí o tom, co nás stálo uzavření cukrovarů. Mlčí o tom, kolik stojí nesmyslné výměny žárovek a dalších zařízení podle direktiv Bruselu. Mlčí o tom, o kolik jsme přišli rušením ambasád, mlčí o neustálých útocích na naší jadernou energetiku a rozvodnou energetickou soustavu. Mlčí o tom, kolik peněz šlo do investičních pobídek. Mlčí o tom, že supermarkety na našem území jsou odpadkovým košem eurounijních přátel. A tak bych mohla pokračovat. Sečteno a podtrženo – jsem přesvědčena, že Česká republika má předplaceno na desítky let dopředu. Kalouskem zmiňované evropské dotace jsou ve skutečnosti jen drobné proti tomu, jakou daň naši občané za členství v EU zaplatili a ještě zaplatí.

Dámy a pánové, vážení spoluobčané.

Suverenita, jako jediná strana, hájící české národní zájmy, dlouhodobě protestuje proti tomu, aby čeští občané ručili za dluhy, které nezpůsobili. Věříme, že se Česká národní banka zachová nezávisle na servilní, zbabělé a prolhané české politické reprezentaci, a bude devizové rezervy naší země nadále chránit před nezodpovědným dobrodružstvím, kterým euro beze sporu je.

Praha, 25. 1. 2012

projev na demonstraci Suverenity před sídlem Úřadu vlády proti tomu, aby vláda z peněz daňových poplatníků poslala 38 miliard na záchranu krachujícího projektu eura (vláda nakonec tuto půjčku schválila)

čtěte také:

Nutili jste lidi, aby si půjčovali. "Bobo" účtuje s Vladimírem Dlouhým

Bobošíková: Nebudeme hájit zájmy Bilderbergu

Bobošíková citovala Landu a chválila armádu: Nikdy nezradila vlast, jako politici

Klíčová slova: euro  | dluhy  | EU  | Česká republika
5904 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny