„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Chřipky se blíží, dejte se očkovat! Nebo ne? Možná je lepší dbát o své zdraví… Prevence chřipky a vhodné přípravky

Autor: Toxio.cz | Publikováno: 28.11.2014 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Jako očkování všeobecně není ani očkování proti chřipce bez rizika. Vakcíny jsou často plné škodlivých přísad – které nás mohou poškodit více než samotná nemoc. Například studie z roku 1999 ukázaly, že vícenásobné očkování – hexavakcína nebo trojkombinace proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím obsahovala thimerosal v objemech překračujícím expozici 62,5 mikrogramů rtuti na dítě během jedné návštěvy u doktora. To je stokrát více, než je určená „bezpečná“ dávka určená federálními směrnicemi. Další chemikálie nacházející se v očkování proti chřipce jsou hliník či formaldehyd.

Navíc je tu otázka účinnosti očkování proti chřipce. Například podle studie publikované v The Lancet onemocnělo chřipkou 2,7% z 13000 neočkovaných dospělých zatímco u očkovaných to bylo 1,2%. To znamená, že 15 lidí z tisíce nedostane chřipku díky očkování. Což se nejeví jako velké číslo. Záleží ale na způsobu interpretace, kdy obhájci očkování nabídnou jiná čísla – např. řeknou, že skoro polovina lidí díky očkování neonemocněla. (Samozřejmě nezmíní, že 97% by tak jako tak neonemocnělo). Nebo šroubují čísla do neuvěřitelné výše jako v [jistém] článku na novinkách: „ochrání očkování až 90 procent zdravých dospělých „.

Také je zajímavé zjištění Dr. Danuty Skowronské, expertky na chřipku z Centre for Disease Control ve Vancouveru, že u očkovaných proti chřipce se v případě nakažení H1N1-prasečí chřipkou objevují horší symptomy. Stejný problém pozorovala i během prasečí chřipky v roce 2009, kdy jednotlivci kteří dostali zimní dávku očkování proti běžné chřipce, měli větší pravděpodobnost, že se nakazí prasečí chřipkou, než neočkovaní.

Místo riskování možnosti vedlejších účinků vakcín, které mají potenciál zničit život jen kvůli ochraně před špatným nachlazením, je lepší se podívat na možnosti přirozené prevence před chřipkou.

_mPrevence chřipky

Dávejte si pozor na hygienu a možnosti přenosu kapénkové infekce i přes mobilní telefony, sklenice, příbory či hračky.

_mZvyšujte svojí individuální odolnost správnou životosprávou, zejména:

* jezte pestrou stravu

* zvyšte přísun přirozených vitamínů – ovoce, zelenina

* otužujte se

* dodržujte přiměřenou fyzickou aktivitu, choďte pravidelně na procházky na čerstvém vzduchu

* často větrejte místnosti, kde pobýváte

* dbejte na kvalitní a dostatečný spánek

_mNebo kloktejte 2x denně teplou slanou vodou a čistěte si nosní dírky teplou slanou vodou alespoň 1x denně. Pijte hodně teplých nápojů.

_mPřípravky prevence

Vitamín D3

Viry se na podzim neprobouzejí z letního spánku. A sezónní chřipkové vakcíny nemohou držet krok s neustálou mutací různých kmenů chřipky. Nedostatek slunečního záření je hlavním přispěvatelem ke zvýšenému výskytu chřipek a chřipkové sezóny.

Výrobní proces  vitamínu D3 začíná při interakci slunečního světla s cholesterolem vaší pokožky. Takže je doporučeno zvýšit vaší úroveň vitamínu D3 doplňky s vitamínem D3 jako osvědčeným imunitním regulátorem.

Astragalus

Tato staletí stará adaptogenní bylina ajurvédské a čínské medicíny byla nedávno „objevena“ a prokázána jako účinná západním lékařským výzkumem. Adaptogenní znamená, že se přizpůsobí vašemu imunitnímu systému, podle toho co potřebuje dle situace.

Vitamín C a zinek

Kombinace vitamínu C a zinku poslouží k boji proti nachlazení a prevenci chřipky. Jediným problémem je jak dostat hodně vitamínu C do vašich buněk. Velké dávky přijímané ústy nemají smysl kvůli omezení ve střevech, proto je nejlepší zvolit lipozomální vitamin C.

_m

Zdroj: naturalsociety.com, szu.cz

 

Převzato z nezdarvi.cz.

Klíčová slova: zdraví  | očkování
3336 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny