„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Chřipky se blíží, dejte se očkovat! Nebo ne? Možná je lepší dbát o své zdraví… Prevence chřipky a vhodné přípravky

Autor: Toxio.cz | Publikováno: 28.11.2014 | Rubrika: ZDRAVÍ
Ilustrace

Jako očkování všeobecně není ani očkování proti chřipce bez rizika. Vakcíny jsou často plné škodlivých přísad – které nás mohou poškodit více než samotná nemoc. Například studie z roku 1999 ukázaly, že vícenásobné očkování – hexavakcína nebo trojkombinace proti spalničkám, zarděnkám a příušnicím obsahovala thimerosal v objemech překračujícím expozici 62,5 mikrogramů rtuti na dítě během jedné návštěvy u doktora. To je stokrát více, než je určená „bezpečná“ dávka určená federálními směrnicemi. Další chemikálie nacházející se v očkování proti chřipce jsou hliník či formaldehyd.

Navíc je tu otázka účinnosti očkování proti chřipce. Například podle studie publikované v The Lancet onemocnělo chřipkou 2,7% z 13000 neočkovaných dospělých zatímco u očkovaných to bylo 1,2%. To znamená, že 15 lidí z tisíce nedostane chřipku díky očkování. Což se nejeví jako velké číslo. Záleží ale na způsobu interpretace, kdy obhájci očkování nabídnou jiná čísla – např. řeknou, že skoro polovina lidí díky očkování neonemocněla. (Samozřejmě nezmíní, že 97% by tak jako tak neonemocnělo). Nebo šroubují čísla do neuvěřitelné výše jako v [jistém] článku na novinkách: „ochrání očkování až 90 procent zdravých dospělých „.

Také je zajímavé zjištění Dr. Danuty Skowronské, expertky na chřipku z Centre for Disease Control ve Vancouveru, že u očkovaných proti chřipce se v případě nakažení H1N1-prasečí chřipkou objevují horší symptomy. Stejný problém pozorovala i během prasečí chřipky v roce 2009, kdy jednotlivci kteří dostali zimní dávku očkování proti běžné chřipce, měli větší pravděpodobnost, že se nakazí prasečí chřipkou, než neočkovaní.

Místo riskování možnosti vedlejších účinků vakcín, které mají potenciál zničit život jen kvůli ochraně před špatným nachlazením, je lepší se podívat na možnosti přirozené prevence před chřipkou.

_mPrevence chřipky

Dávejte si pozor na hygienu a možnosti přenosu kapénkové infekce i přes mobilní telefony, sklenice, příbory či hračky.

_mZvyšujte svojí individuální odolnost správnou životosprávou, zejména:

* jezte pestrou stravu

* zvyšte přísun přirozených vitamínů – ovoce, zelenina

* otužujte se

* dodržujte přiměřenou fyzickou aktivitu, choďte pravidelně na procházky na čerstvém vzduchu

* často větrejte místnosti, kde pobýváte

* dbejte na kvalitní a dostatečný spánek

_mNebo kloktejte 2x denně teplou slanou vodou a čistěte si nosní dírky teplou slanou vodou alespoň 1x denně. Pijte hodně teplých nápojů.

_mPřípravky prevence

Vitamín D3

Viry se na podzim neprobouzejí z letního spánku. A sezónní chřipkové vakcíny nemohou držet krok s neustálou mutací různých kmenů chřipky. Nedostatek slunečního záření je hlavním přispěvatelem ke zvýšenému výskytu chřipek a chřipkové sezóny.

Výrobní proces  vitamínu D3 začíná při interakci slunečního světla s cholesterolem vaší pokožky. Takže je doporučeno zvýšit vaší úroveň vitamínu D3 doplňky s vitamínem D3 jako osvědčeným imunitním regulátorem.

Astragalus

Tato staletí stará adaptogenní bylina ajurvédské a čínské medicíny byla nedávno „objevena“ a prokázána jako účinná západním lékařským výzkumem. Adaptogenní znamená, že se přizpůsobí vašemu imunitnímu systému, podle toho co potřebuje dle situace.

Vitamín C a zinek

Kombinace vitamínu C a zinku poslouží k boji proti nachlazení a prevenci chřipky. Jediným problémem je jak dostat hodně vitamínu C do vašich buněk. Velké dávky přijímané ústy nemají smysl kvůli omezení ve střevech, proto je nejlepší zvolit lipozomální vitamin C.

_m

Zdroj: naturalsociety.com, szu.cz

 

Převzato z nezdarvi.cz.

Klíčová slova: zdraví  | očkování
3829 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

O blbostech se jim to vyjednává a předvádí důležitost, natřásá se unijní peří, markýruje se horečná činnost. Ale když jde do tuhého, najednou objevíme jedinou věc, která fakt funguje: národní stát...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Kde je Člověk v tísni, když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?Pomozte nám, prosím, bez Vás to nedáme. Byla by škoda, kdybychom po 15 letech existence museli skončit

Eurabia.cz

Převážně muslimští imigranti ve Francií mohou být v klidu, ministr zakázal udělat cokoliv, co by jenaštvaloKorona-krize: Ministr připustil ... ZNÁRODŇOVÁNÍ !!!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

ParlamentniListy.cz

Profesor Krejčí: Staří musí zemřít, padlo v USA. Směšná ČT z Číny. Sejí nenávist, aby po krizi „jeli dál”, pozor. Pravda o EU„Teď je jim venkov dobrý, hlína a hnůj!“ Zelený-Atapana a svět po viru: EU, bohatství, USA, Čína, moudrost babičky
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny