„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Seruti komentuje: Zachrání „buzny“ Švédsko před strašnými Putlerovými vojsky? (+ dekonspirace homofobní konspirace)

Autor: Antonín Seruti | Publikováno: 19.11.2014 | Rubrika: MYSLÍM SI
Ilustrace

Před několika dny informoval švédský předseda vlády Stefan Löfven svět, že už konečně existují důkazy o ponorce, která narušila letos v říjnu výsostné švédské vody. Z reakce ministryně zahraničních věcí Margoty Wallströmové se dá usuzovat, že se patrně jednalo o Rudý říjen 2. Wallströmová totiž záhy v rozhovoru pro deník „Svenska Dagbladet“ uvedla: „Švédové jsou poprvé vážně vyděšeni. Bojí se  Ruska a jeho záměrů.“ Statečně pak dodala: „Jsme připraveni hájit svoji nezávislost a naše hranice.“

Věřím paní ministryni, že své bojové odhodlání myslí upřímně, ovšem nad zbytkem obyvatel švédského socialistického království si dovolím klást menší otazník. Samozřejmě nepochybuji, že Ali, Mohamed a Abdul ze Stockholmu by se klidně, ba i rádi, do nějaké té války pustili, ale dali by patrně přednost něčemu spíše orientálně pikantnímu. Těžko také říci, jak by spořádaná severská společnost snášela vášnivé folklórní prvky, kterými Ali a spol. svoje válčení občas oživují.

S Gunnarem, Erikem a Jensem to patrně bude, co se bojovnosti týče, o poznání horší. Jako příklad nám může posloužit známý švédský novinář Fredrik Strage. Strageho lze považovat za výkvět tamější téměř pospolité společnosti a ztělesnění toho, co si má člověk myslet, aby dobře myslel a nebyl považován v pokrokových intelektuálních kruzích a médiích za burana nebo nějakého –foba.

Strage se ve svém, snad i vtipném komentáři na stránkách deníku „Dagens Nyheter“ (DN) zamýšlí nad obrannou strategií své vlasti v případě přímého ruského vojenského ohrožení. Po krátkých dojemných vzpomínkách z dětství se autor hned zkraje čtenářům vyzná z pravověrnosti, aby snad nebyl podezříván z čehosi nehezkého: „Dnes jsem spíše pacifista než vlastenec. Necítím nic při pohledu na švédskou vlajku. A nepovažuji za nutné za vlast zabíjet nebo se nechat zabít.“

Teď víme, že je vše v pořádku. Ale i pacifista dokáže pocítit spravedlivý hněv, jak nasvědčují následující řádky: „Když jsem si ale v DN přečetl článek o Vladimíru Putinovi, tak ve mně nicméně zavřelo. Ingmar Nevéus píše: ‚Základem putinovské Ruské myšlenky, že dokonce i kapitalistické Rusko je cosi zcela odlišného od Západu. Za špatné jsou z tohoto pohledu považovány věci jako liberální demokracie, bezmezná svoboda projevu a sexuální dekadence.‘“ Strage k tomu dodává: „Přesně ty věci, které je podle mě nutné bránit do poslední kapky krve.“ Nebojte, našemu novináři nic nehrozí, je to jen takový slovní obrat. Nemá pochopitelně na mysli krev svoji, nýbrž krev někoho jiného.

Autor, na rozdíl od ministryně Wallströmové, dochází ke střízlivému závěru a vidí vyhlídky na úspěch vojenských sil švédského socialistického království v přímém zápolení s Ruskem spíše jako mizivé. Proto navrhuje použít mocnou „gay“ zbraň, které se putinovští Rusové údajně strašně bojí. Chová jistou nedůvěru k destrukční síle jemnější části homosexuálů, kloní se proto k velkotonážnímu „freak fetiši“.

Když prý Rusové nabudou dojmu, že „ve všech švédských městech probíhá Pride 365 dní v roce“, neodváží se překročit hranice.

Strage svoji úvahu konči slovy: „Heslo Pride v roce 2008 znělo ‚Švédský hřích prolamuje hranice‘. Stejný hřích lze opět použít k obraně hranic před fašismem.“

 

Dekonspirace:

Patrně znáte onu velemoudrou poučku, že „homofobové“ jsou ve skutečnosti skrytí milovníci stejného pohlaví, kteří to v sobě dusí. Myslím, že jsem to četl i v „Respektu“, takže to musí být pravda. Předpokládám, že za použití stejné logiky lze dojít k neméně objevnému závěru, a to, že „homofilové“ jsou v nejhlubším nitru patologickými „homofoby“.

Tím by se vysvětlovalo, proč švédský novinář Fredrik Strage chce vystavit homosexuály nablýskaným bodákům ruských vojáků a je připraven trpělivě čekat na výsledek konfrontace. A nejen to, mnoho údajných „homofilů“ dnes žene homosexuály dokonce do manželství, čímž odhalují svou pravou tvář. Co jim ti nebozí homosexuálové u všech všudy udělali?!

 

Zdroj: Reuters, thelocal.se, dn.se, expressen.se

Klíčová slova: imperialismus  | válka  | Rusko  | Homosexualismus  | Švédsko
5208 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny