„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ebola, Monsanto, James Holmes: Základy psychologických operací

Autor: odjinud | Publikováno: 11.11.2014 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Realita je psychologická operace. "Realita" v podstatě znamená, že nějaká skupina má moc, peníze, a přístup k podlézavým médiím. Mohou definovat, co existuje. Psychologické operace závisí na schopnosti vykonstruovat jednu dějovou zápletku. Psyop závisí na prodání jednoho centralizovaného příběhu.

 

Motto:

"Lidé chtějí mít za každou cenu okamžitě nejnovější informace o událostech dne. Je to závislost. A pro závislého, je jeho vlastní stav mysli mnohem méně důležitější, než nalezení další dávky. Zná pouze Potřebu. A poslední věc, kterou by chtěl vzít v úvahu, je to, že koneckonců, je to on, kdo tuto Potřebu stvořil a přiživuje. "(Metro, Jon Rappoport)

 

V případě Eboly, celá rozvíjející se dějová linie závisí na prodání základních předpokladů: a) existuje epidemie; b) nákaza je způsobena jedním virem.

Jak můžete vidět, tyto předpoklady a následná linie příběhu jsou bez vyjímky prodávány prostřednictvím hlavních médiích. Neexistují žádní odpadlíci.

Pokud by zítra, šéf CDC prohlásil, že nikdo nikdy z člověka neextrahoval virus Ebola, neizoloval ho, a nesledoval ho, zavřeli by ho do blázince.

Vychýlil se od reality, což se dá nazvat psychologickou operací.

Pokud by zítra, šéf FDA oznámil, že geneticky modifikované plodiny a herbicid Roundup byly jasnými a skutečnými hrozbami pro světovou populaci, a představují závažné zločiny, byl by zavřen do blázince.

Pokud by zítra, guvernér Colorada oznámil, že střelcem(ci) v divadle Aurora nebyl James Holmes, vyhodili by ho z úřadu a případně zavřeli do blázince.

Pokud by jsi zázračně, přes noc, sám v sobě nalezl ohromující moc s přímým napojením na elitní média, mohl by jsi říci svůj příběh o tom, jak se věci mají, a našel by jsi miliony lidí, kteří by ti uvěřili.

Takhle funguje realita.

Co by se stalo v případě, že tři hlavní televizní sítě, každá se značnou mocí, přišly se třemi diametrálně odlišnými verzemi Bostonského masakru?

CBS: "FBI a místní policie zabila jednoho teroristu a zadržela druhého, během něčeho, co pozorovatelé označili za jeden z nejbravurnějších dnů v historii prosazování zákona v Americe."

NBC: "Po divoké přestřelce v ulicích velkého amerického města, při které byl zabit podezřelý z masakru v Bostonu, zdroj FBI překvapivě odhalil, že ukončili život spolupracujícího informátora. Podal to takhle: "Bratři Tsarnaevové byli najmuti tajnou službou aby položili bomby. Plán byl svalit vinu za bombový útok na takzvané vlastence, ten ale selhal, takže úřad využil své jediné možnosti. Předhodili své informátory a obvinili je z celé věci "..."

ABC: "Dnes, tragické ztráty na životech a zranění více než 180 osob na Bostonském maratonu byly částečně napraveny, když překvapivě, Bostonská policie vystopovala tři trubkové bomby do úschovny CIA v Marylandu ..."

Předpokládejme, že by uprostřed povyku a mediální bouře rozléhající se po celém světě, mediální společnosti trvaly na svých protichůdných verzích události a nechtěly ustoupit.

Masivní úder zasáhne zemi psychologických operací. Soustředěný příběh? Překvapení.

Lidé by nevěděli, co mají dělat. Očekávají jednu linii příběhu a dostanou tři od těch nejvíce hypnotizujících a nejvlivnějších mediálních gigantů.

I když nevědomky, by se dobře známý smysl, čas a prostor začaly rozpadat.

Ale ve skutečnosti je mnohem bizarnější, aby se tři hlavní televizní sítě shodly na v podstatě každé významné události, než aby přišly s radikálně odlišnými závěry.

Bohužel, lidé to tak nevidí. Nevidí, že tři monstra rozsévající stejné informace, představují velice nepřirozený stav věcí.

Na toto téma, je zde několik poznámek z rozdělané práce, The Underground:

"Roztříštěná realita se přibližuje jako obrovská vlna. Výchylky z řad konsensu explodují. Proto se prostor mysli mění. Ti, kteří brání pevnost se snaží tento efekt minimalizovat. To je důvod, proč uvádí více "krizí". Krize jsou magnety. Přitahují davy, společnost, reality-závisláky, aktivisty, lidi, kteří zbaští oficiální myšlenky napumpované z ústřední továrny. "

"V obrovské podzemní jeskyni nevědomí, lidé doufají, že vystoupí umělec, který bude schopen namalovat jablko tak skutečné, že ho nepůjde odlišit od jablka na stromě. To, doufejme, ukončí veškerou tvorbu, vynalézavost, představivost. Pak si bude moci každý říct, "Představivost ve svém nejvyšším bodě nám nedá nic nad rámec toho, co už tam je, a my už to máme."

"Skupinové-myšlenky, které jsou evidentně hloupé a vyčerpávající a destruktivní je poměrně snadné odmítnout. Ale skupinové-ideje, které se zdají být předzvěstí lepšího světa jsou velkými klamy. Tyto myšlenky, ve vakuu, mohou být atraktivní a zajímavé, ale protože se vynořily ze skupiny, tak v dlouhodobém horizontu navodí stav hlubokého transu. "

"Výhodná cena! Oholíme vaše pole vnímání, takže můžete zapadnout mezi osm miliard androidů. Již nikdy nezmeškáte to, co není vidět. Ano, přátelé, zabetonujeme vás do omezeného spektra, kde to žije. Tam je v této realitě smysl pro rodinu. Lidé lajkují lidi. Jsme v tom všichni společně. "

"Ptát se někoho, aby si představil jak by jeho mysl vypadala, pokud by postrádala celou svou kolekci konvenčních názorů a postojů, projde asi jako přinést matzo kuličky na katolické přijímání."

"Velmi málo lidí se zajímá o prostor, čas a energii psychologické propagandy. Myslí si, že to jsou jen lži. Což nejsou. Je to paralelní svět. " Jon Rappopor

Zdroj: http://www.thedailysheeple.com/ebola-monsanto-james-holmes-basis-of-psyops_112014

http://www.nwoo.org

Klíčová slova: psychologické operace  | propaganda  | manipulace  | ovládání mysli  | NWO
4107 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Nemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně ŠojdrováPalestinský kult smrti

euPortal.cz

Jak je to s klimatickými změnami aneb stručný průvodce historií bludů o globálním oteplování a skutečnými příčinami změn klimatu na ZemiVatikán má kancelář pro řízený zánik. Místo kostela raději mešitu nebo noclehárnu?

Eurabia.cz

Greta se chystá do Ameriky, ale nechce tam kvůli ochraně klimatu letět letadlem. Přejde tam po moři jako JežíšDříve obdivovali SSSR, dnes plivou na Rusko a oslavuji socialistickou EU při výročí sovětské agrese z 1968

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Ztráta důvěry v demokracii. Putin? Nejen zde. Experti řešili rostoucí příklon k RuskuNaše zemička je ždímaná nenasytnými krky... První česká Popelka promluvila
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny