„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Boj o světovládu začal. Trilaterální komise připravila plán na převzetí moci v Rusku a v Číně. Tak jako Lenin je ve Švýcarsku připravován i Chodorkovskij. Poslední bitva vzplála

Autor: Václav Danda | Publikováno: 13.10.2014 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Při pohledu na dění v letošním roce je stále zřejmější, že síly Nového světového řádu se rozhodly urychlit nastolení světovlády a jediný, kdo jim stojí v cestě, je Rusko a Čína. Ostatní země, které projevují například účastí na projektu BRICS snahu o ekonomickou nezávislost, by po pádu těchto dvou velmocí neodolávaly dlouho.

Je proto pochopitelné, že rozhodující útok, který začal v lednu na kyjevském Majdanu a přenesl se záhy do plánovitého vraždění ruskojazyčného obyvatelstva Donbasu, bude v nejbližší době přenesen i do Ruska samotného. Právě genocida, ke které sáhla kyjevská nacistická junta za mohutné podpory svých loutkovodičů z Washingtonu a Bruselu, měla za cíl vyprovokovat Vladimíra Putina a vtáhnout Rusko do války. Tak jako se tato strategie osvědčila v případě první světové války, kdy válkou oslabené carské Rusko bylo vydáno bolševikům v plen, připravuje se stejný scénář i dnes.

Stejné bankovní korporace sídlící na Wall Streetu, které financovaly Trockého z Leninem a poté hospodářsky spolupracovaly s bolševiky po celou dobu jejich krutovlády, připravují, revoluci proti putinovskému Rusku i dnes. Místo Lenina je tentokrát připravován mocný oligarcha s izraelským pasem Michail Chodorkovskij.

Tento Rothschildův muž, který byl zatčen spolu s ním, když mu chtěl prodat obrovské zásoby plynu a ropy na Sibiři, čemuž zabránil pouze včasný zákrok prezidenta Vladimíra Putina, který nechal spolu s Chodorkovským zatknout i Rothschilda, který byl poté propuštěn na přímou intervenci ministra zahraničí USA, by měl sjednotit zatím slabé opoziční hnutí. V polovině září oznámil Chodorkovskij svůj úmysl kandidovat na ruského prezidenta a také vytvořit síť revolučních buněk, které by provedly v Rusku státní převrat.

S přípravou pomáhají zkušené kádry Trilaterály a Bilderbergu, které jsou považovány za odborníky na východní Evropu. Mezi nimi nechybí ani náš Karel Schwarzenberg, který s Chodorkovským jednal o koordinaci projektu „Otevřené Rusko“ v Praze. Právě Praha má být jedním z důležitých evropských koordinačních center, kde se celý projekt ruského státního převratu připravuje.

Kromě Prahy je to samozřejmě i Varšava, pobaltské státy a v první linii stojící Kyjev. Důležitou roli mají i zkušení zpravodajci včetně vnitřního kruhu poradců kolem prezidenta Obamy, který nedávno šéf FSB Bortnikov identifikoval jako Magnum 12. Agentury, které dodávají státní převraty takřka „na klíč“ a které dovedly svoji práci k dokonalosti na kyjevském Majdanu, ale mají před sebou mnohem těžší úkol. Na rozdíl od váhavého Janukovyče a podplaceného ukrajinského státního aparátu musí v Rusku čelit odhodlanému nepříteli, který má sílu se jim postavit a zná jejich plány. Velkou výhodou Putina v tomto boji je také podrobné zmapování západních zpravodajských sítí, tvořených tzv. neziskovými organizacemi financovanými Západem.

Právě zákon, který nařizuje evidenci všech neziskovek, které dostávají prostředky ze zahraničí jako „zahraničních agentů“ zasadil tvrdou ránu celé západní zpravodajské síti v Rusku. To, že si je Putin dobře vědom nebezpečí, které mu hrozí, dokládá i urychlená příprava „internetového zákona“, který v případě nutnosti umožní vládě zablokování internetových sociálních sítí jako je facebook nebo Twitter. Právě internetové sociální sítě jsou totiž hlavním nástrojem pro mobilizaci zpravodajských buněk a organizaci nepokojů. Tak jako v lednu v Kyjevě nebo v těchto dnech v Hongkongu.

https://www.facebook.com/video.php?v=731779383543810&fref=nf

Dosud všechny pokusy vyvolat v ruských městech masové demonstrace a později i násilné střety zatím skončily nezdarem. To by měl změnit nástup nového amerického velvyslance Johna Tafta a s ním spolupracujícího Michaila Chodorkovského do čela opozice.

Jeho příjezd do Ruska je plánován na nejbližší dobu stejně jako byl připraven příjezd Lenina v roce 1917. Je poučné se zaposlouchat do jeho slov pro západní média.

"Slabým místem režimu jsou volby. Už dávno byly zredukovány na pečlivě propracovaný rituál, ale vláda tuto potenciální hrozbu nemůže zcela odstranit, aby se Rusko nestalo absolutistickou monarchií. A tak se dobře organizovaná menšina může stát kostí v hrdle režimu, která se zadrhne," prohlásil tento Chodorkovský pro španělský list El Pais. „Nechceme se účastnit voleb jako samostatná politická síla. To by dnes byla politická sebevražda. Jakmile by jakákoliv politická síla, ať už strana nebo jiná centralizovaná síla, projevila v tomto vypáleném politickém prostoru nárok na vládu, byla by bleskurychle zničena. Proto je v těchto podmínkách jedinou možnou účinnou taktikou právě taktika decentralizovaného odporu, " míní.

Na to, aby mohl Chodorkovskij a za ním stojící síly Nového světového řádu uspět, je třeba oslabit Rusko přímým vojenským dobrodružstvím tak, jak se to stalo v první světové válce. Právě k tomuto účelu slouží mimo jiné také systematické vyvražďování ruskojazyčného obyvatelstva Donbasu, ve kterém bude Kyjev jistě pokračovat s ještě větší intenzitou než dosud hned po dodávkách nových zbraní ze Západu. Není proto náhodou, že bývalý ministr obrany Doněcké lidové republiky Igor Strelkov se nechal slyšet, že kromě angažovanosti na Ukrajině se chce také věnovat zabránění ruského Majdanu, který se podle jeho slov intenzivně připravuje.

S Ruskem se chystají bojovat dlouho a tvrdě. Západ a domácí Pátá kolona se prakticky netají svými plány na svržení prezidenta Putina a kompletní demontáž Ruska. Nepřátelé se nespokojí s ničím menším než je úplná kapitulace Ruska. Role páté kolony je v tomto případě nepopiratelná, řekl v polovině září na tiskové konferenci Strelkov.

Je tedy docela možné, že hlavní snaha o převrat v Rusku povede přes opoziční skupiny sdružené pod hlavičkou „Otevřené Rusko“ v čele s Chodorkovským a také přes „spící“ Pátou kolonu uvnitř ruského vládního aparátu o které mluvil právě Strelkov.

Síly NWO usilující o světovládu budou pak postupovat koordinovaně na několika frontách, tak jak jsme toho svědky právě v těchto dnech, kdy jsou ostřelovány syrské rafinérie a brzy zřejmě dojde i k pozemní invazi NATO do Sýrie s pomocí Turecké armády, kterou pod záminkou boje proti Islámskému státu, již odsouhlasil parlament v Ankaře.

Kromě toho jsme svědky právě probíhajícího Majdanu v Hongkongu, který nemá za cíl nic menšího než přenést nepokoje dále do vnitrozemí a propojit „protestní hnutí“ s partyzánskými gerilami Ujgurů, kteří jsou dlouhodobě udržovány CIA v pohotovosti pro potřebu partyzánských násilných akcí. Dnes už je zcela zřejmé, že právě v tomto čase, který prožíváme, jsme svědky rozhodující ofenzívy Nového světového řádu na všech frontách. Bůh ochraňuj Rusko….

Klíčová slova: USA  | světovláda  | NWO  | Rusko
14520 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Člověk málem přišel o hlavu! Zvířeckoprávním aktivistům se protest vymkl z rukou (+ video)Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!

ePortal.cz

Cítíte ten rozdíl? Na Letné umělci lámali čínské hůlky i rdousili ruského plyšového medvěda. Zazářili nahatí Jarda Hutka a Kačka Jacques Bursíková

euPortal.cz

„Bože můj, to je vůl!“ Mediální expert Štěpánek se vysmál Jiřímu Drahošovi kvůli Číně Putin poprvé celému světu oznámil, že Rusko již neuznává vzniklý systém nadvlády USA. Rusko háže tomuto systému totální výzvu a spojuje se v této konfrontaci s Čínou a celým zbytkem světa

Eurabia.cz

Studie: Nový Zéland nejlepší muslimskou zemíImigrant z Nepálu podřezal v Itálií Poláka. Polák mu nechtěl totiž dát peníze ...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životMilióny obětí podvodu s cholesterolem. Vejce a tučná jídla potřebujeme! Impotence a infarkty v důsledku "zdravé výživy? Kudy z toho? Nespoléhejme na vědce, ale na rozum

euServer.cz

Přesvědčení, že se nemáme starat o vlastní komunitu, ale o trpící menšiny z celého lidstva bez ohledu na to, proč trpí, a zda není lépe jim pomoci, aby si pomohli sami, je přesvědčení nesmyslnéZtrapní se Vojtěch Filip jako přízemní lhář? Filip drží rekord v disciplínách, jak skončit v každých volbách hůř, než jeho předchůdce i on sám v těch předchozích, a jak se z debaklů vylhat na cizí konto

ParlamentniListy.cz

Milion chvilek? Vyjádřila se Veronika Žilková, manželka StropnickéhoDocent Cerman: Milion chvilek mi něco připomíná. A mrzí mě to. Ale Babišovy výsledky jsou katastrofa. ČT, to je bolavé téma, co si dovolili
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny