„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dědeček střílel na juvenilníky, kteří mu odebrali tříletou vnučku

Autor: BKP | Publikováno: 11.10.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Dne 16. září 2014 dánská média napsala, že v budově městského soudu v Kodani, kde se projednávalo omezení návštěv tříletého děvčátka všemi nejbližšími příbuznými ze strany matky, dědeček dítěte začal střílet.

V soudním jednání nebylo dosud ukončeno odebrání 3letého dítěte matce. V Dánsku je to běžná věc, takových případů se zde projednává více než 10 denně. Tentokrát se však soudci setkali s mimořádným chováním rozzlobeného dědečka dítěte.

V novinách se uvádí, že matka se nemohla na soudní jednání dostavit, a poslala místo sebe svého 67letého otce. Právě tomuto dědečkovi soud hrozil, že mu zakáže vnučku navštěvovat. Tehdy převzal dědeček u matky dítěte plnou moc „zákonného zástupce“ a do nákupní tašky vzal rozebranou ručnici. Když právník otce začal projev – typický v takových případech – s nepravdivými a urážlivými tvrzeními vůči dědečkovi – proč odebírají jeho tříletou vnučku, dědeček to nevydržel a … vystřelil na právníka, který následkem toho zemřel. Dědeček byl zatčen.

Zaměstnanci Kodaňský soudu požádali, aby vláda zajistila bezpečnost juvenilních soudů a chránila je před „rozhněvanými příbuznými“. Nikdo si však neklade otázku: Kdo přivedl dědečka k tomuto zoufalému kroku?

Zdroj:

http://3rm.info/51011-ded-strelyaet-v-yuvenalov-izymayuschih-u-nego-3-letnyuyu-vnuchku.html

http://vkpatriarhat.org.ua

Klíčová slova: rodina  | juvenilní justice
4555 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyg

euPortal.cz

Kavárna a Kurdové: Sedmero lží a iluzí. Jak se s tím vším srovnají? Svět je zase naruby. Vše, co si lepšolidé o světě mysleli, byla nepravdaKde asi soudruzi dělají s eurem chybu?

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

ParlamentniListy.cz

Havel byl renesanční člověk! Udělal pro nás mnoho, říká mladá fotografkaBomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny