„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ve Velké Británii zakázali topit v nemocnicích potracenými plody

Autor: BKP | Publikováno: 1.10.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Ministerstvo zdravotnictví Velké Británie vydalo příkaz, aby bylo okamžitě zastaveno spalování potracených plodů spolu se smetím a jejich využití pro vytápění nemocničních budov.

Tuto praxi odhalili novináři. Vyšetřování prováděné pracovníky programu Dispatches televizního kanálu Channel 4 odhalilo, že státní zdravotnická zařízení (NHS) „využívají“ časti plodů, které zůstanou po potratech anebo spontánních potratech v raném stadiu těhotenství a jednoduše je posílají do pece ke spálení s jiným nemocničním odpadem. K podobné praxi se přiznalo deset klinik. Dvě nemocnice takové pozůstatky pravidelně používají v systémech, které přetvářejí hořlavý odpad na elektrickou energii, kterou vytápějí nemocniční budovy. Například, v jedné z předních nemocnic – Addenbrooke v Cambridge – k vytápění budov v průběhu roku použili 797 pozůstatků plodů do 13. týdne těhotenství. Jejich matkám administrace nemocnice oznámila, že ostatky byly zpopelněny. Další nemocnice Ipswich používala pro vytápění přivezené pozůstatky plodů z jiných zdravotnických zařízení NHS. V roce 2011-2013 bylo takovýmto způsobem použito více než tisíc plodů. Za poslední dva roky, podle odhadu novinářů, bylo ve 27 nemocnicích NHS spáleno asi 15 500 plodů.

Výsledky šetření už způsobily skandál v britské společnosti. Ministerstvo zdravotnictví vydalo úplný zákaz spalování pozůstatků plodů spolu s nemocničním odpadem i jejich využití na vytápění a ministr zdravotnictví nazval tuto praxi „naprosto nepřijatelnou“.

Kéž by si však jak britská společnost tak ministerstvo zdravotnictví uvědomili, že už sám potrat je naprosto nepřijatelný. Jedná se o vraždu člověka – dítěte v lůně jeho vlastní matky!

Zdroj: http://medportal.ru

http://vkpatriarhat.org.ua/

 

2820 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!Hrdinové z Antify proti důchodkyni s chodítkem (+ video)Na antirasistické konferenci zakázali bělochům pokládat otázkyGreta není první! Už před 27 lety tleskali světoví potentáti holčičce, která nechtěla dýchat vzduch a kupodivu dodnes blahobytně žije (+ video)

ePortal.cz

Jak Palestinci oficiálně oslavují vrahy a teroristyg

euPortal.cz

Kavárna a Kurdové: Sedmero lží a iluzí. Jak se s tím vším srovnají? Svět je zase naruby. Vše, co si lepšolidé o světě mysleli, byla nepravdaKde asi soudruzi dělají s eurem chybu?

Eurabia.cz

V Brně na ZŠ Vejrostova propagují dětem lásku k islámu!Orbán: Pokud Turecko pustí imigranty, použijeme na hranicích sílu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Proč si Karel Gott získal národ a proč původní pokus mediálního mainstreamu a některých politiků prezentovat jej jako "rozporuplnou osobnost" skončil fiaskem, trapnými výlevy několika jedincůSmrt fake news

ParlamentniListy.cz

Havel byl renesanční člověk! Udělal pro nás mnoho, říká mladá fotografkaBomba: Xaver vypustil utajované VIDEO semináře o financování ČT. Trapné ticho, výmluvy, chybějící sumy
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny