„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Temný Barack Obama: Prezident bez minulosti stvořený Bilderbergem, kolem něhož jsou tajemná úmrtí. Má za úkol za každou cenu vyprovokovat Putina k chybě, aby měl záminku k válce

Autor: Tomáš Groh | Publikováno: 12.9.2014 | Rubrika: VIDEO
Ilustrace

Kde vzal člověk bez minulosti a bez rodného listu právo řídit velmoc a pokusit se okupovat celou planetu? Barack Obama na toto téma po svém zvolení zavtipkoval a prohlásil: "Oproti fámám, které jste asi slyšeli, že jsem se narodil v jesličkách... ve skutečnosti jsem se narodil na Kryptonu a byl jsem sem vyslán, abych zachránil planetu Zemi." Jenže nejapný vtip je pouze cestou jak zastřít důvodné pochybnosti.

Zahraniční student v Bílém domě

Kdo je skutečně Barack Hussein Obama – a kdo to ví? Prozatím to vypadá, že to neví nikdo a pokud to někdo ví, nebo věděl, tak byl umlčen. Jen na území USA bylo zahájeno asi dvě desítky soudních sporů o volitelnosti Obamy v důsledku falzifikátu jeho rodného listu. Ten byl prokazatelně přinejmenším upravován a pozměněn.

Obama má za úkol pokusit se za každou cenu vyprovokovat Putina k nějaké chybě, aby dostal záminku k válce. Vše k tomu připravuje. V Polsku a na Slovensku už cvičí američtí vojáci, v regionu se chystá velké cvičení NATO. Stratégové musejí postupovat co nejrychleji, než případně vyhasnou boje na Ukrajině, a zmizí tak příležitost pro záminku ke konfliktu.

Je o tom ticho, přestože dodnes Obama nepředložil věrohodný rodný list, ani jasné důkazy o své minulosti. Kdo se o to snažil, musel nabýt dojmu, že opravdu přilétl z Kryptonu. Jelikož o jeho minulosti jsou jediné důkazy retušované fotky z mládí a svědectví několika jeho vrstevníků, kterým se představil jako zahraniční student. Nedokázal nikdy, že je americký občan s americkými rodiči, aby tak splnil základní podmínku kandidatury na prezidenta USA. Jen odhad Obamových výdajů na obhajobu této „patálie“ je minimálně 1,7 milionu dolarů, což je částka, kterou zaplatil právnické firmě Perkins Cole.

Pastevec koz a záhadná vražda novináře

Ale zapomeňme na jeho léta jinošská. Dalo by se pochopit, že v té Keni měl zamlada jiné zájmy a nenapadlo ho, že bude prezidentem USA. Natož pak, že bude potřebovat dokumenty jako je rodný list. Jeho existence se tak dá zhruba dokládat od dob studií a i to je velice zajímavé:

Mladý Obama zažádal o přijetí na studia jako zahraniční student, a obdržel tak Fulbrightovo stipendium určené výlučně pro cizince, nikoliv americké občany –  aby později popřel, že je cizinec. V roce 1981 odletěl k pobytu do Pákistánu, kam v té době nikdo s americkým pasem nesměl vstoupit. A tak by se o jeho záhadné minulosti a falešných dokladech dalo dlouze pokračovat.

Zvrat nastal v roce 2007, kdy oznámil svou kandidaturu na úřad prezidenta. V tom momentě si najednou vzpomněl, že se narodil na Havaji a svého otce z ministra financí přetvořil v pastevce koz. Vše přešel jedním oznámením americké veřejnosti, že došlo k omylu. Média to ututlala – kromě těch kteří se pokusili o opak a špatně dopadli.

Publicista Andrew Breitbart, ročník 1969, po svém oznámení, že předloží ve Washingtonu nemilé důkazy o Obamově minulosti, po večeři v restauraci v Los Angeles náhle zesnul. Nařízená pitva údajně nic neobjevila, ačkoliv po jejím zveřejnění tamější zaměstnanec – photographic technician – zesnul také. A podobných záhad okolo černocha z Kryptonu je neskutečné množství. Komu ovšem stálo za to, podstupovat všechny ty blamáže, aby se neznámý Keňan bez rodného listu, narozený na Havaji, co přilétl z Kryptonu, stal prezidentem?

My, lid... Bilderbergu

Všechno nastartovala americká krize a hrozba úplného rozpadu důvěry americké veřejnosti. Každý, kdo se zajímá o světové dění, ví, že prezidenta USA dávno nevolí americký lid, ale skupina Bilderberg. Ta vznikla v roce 1954, její první setkání se odehrálo ve stejnojmenném hotelu v Nizozemí. Tvoří ji zhruba 100 nejvýznamnějších lidí světa a byl založen rody, které již před tím určovaly světový vývoj a financovaly války. Bilderberg si udělal z USA svou zem, založil OSN a dostal se – téměř – k celosvětové moci.

Amerika jako příklad opravdové demokracie a svobody je už pouze bájný sen. Dvě politické strany, které spolu naoko o voliče bojují, v zákulisí ruku v ruce spolupracují. G.W.Bush zklamal. Kongres se dostal na fascinujících 9% důvěry veřejnosti. Amerika se zmítala v krizi a bylo nutné vytáhnout eso z rukávu.

Obama slíbil rychlé ukončení válek a návrat vojáků domů. Sliboval, že zruší dohody NAFTA a GATT. Amerika jásala nad znovuzrozením opravdové demokracie. Vždyť koho by to před pár roky napadlo, že Spojené státy jsou tak svobodné, že se dopracují až k černošskému prezidentovi z Afriky? Většina Američanů proto ráda uvěřila ve změnu. Netušili, že už v tu dobu jim onen černý muž vědomě lhal. Už tehdy věděl, že bude pouze plnit přání Bilderbergu – Nového světového řádu (anglicko-amerického světového impéria) jako aktuální cesty k planetární nadvládě.

Bankokracie podle Lincolna

Abraham Lincoln varoval před těmito bankéři nejen Ameriku, ale celý svět, a právě či především proto byl podle mnoha zasvěcených zavražděn. Připomeňme si, co řekl:

,,Mocnosti peněz okrádají národ v době míru a kují proti němu pikle v dobách bídy. Jsou despotičtější než monarchie, povýšenější než despocie, sobečtější než byrokracie. V brzké době vidím blížit se krizi, která mě znepokojuje a způsobuje, že se třesu o bezpečnost své země. Na trůn moci byly posazeny korporace. Následuje doba korupce a finanční vlády nad touto zemí. Budou usilovat o to, aby prodloužily svou vládu apely na lidské předsudky, dokud nebude soustředěno bohatství v rukou hrstky a republika nebude zničena.“

A stalo se, že Wall Street zničila střední třídu. Po vraždě Kennedyho převzal moc Wall Street a nastala destrukce Ameriky. Dnešní vláda je nejvíce extrémistickou, jakou kdy USA měly. Obama vytvořil celou vládu ze žoldáků Wall Streetu. Není tam nikdo z průmyslu, obrany, odborů, jen finanční oligarchové a všichni jsou na seznamu Bilderbergu, nebo Trilaterální komise, popřípadě obou „institucí“.

Poslední prezident

Kennedy byl posledním skutečným prezidentem USA. Protože však bojoval proti Federálnímu rezervnímu fondu (FED, americká centrální banka v soukromých rukou, pozn. red.), chtěl ukončit válku ve Vietnamu a prosazoval kosmický program, byl oligarchy odstraněn. Obama už je jen další loutka v rukou mocných. A dnes se ti Američané, kteří si ještě úplně nezacpali mozek hamburgery, stydí za svou vládu a prozíraví lidé ve světě se jí hrozí.

Uvědomme si, že před zvolením Obamy byla Amerika na pokraji nepokojů a možná i povstání. Dnes to opět začíná vřít. Podle některých průzkumů má v USA větší popularitu Putin, než Obama. Ferguson v ohni, Detroit v bankrotu a nálada z nesplněných slibů se zhoršuje. 70 miliónů Američanů je na potravinových lístcích. A Obama se tím nezabývá, ale zbrojí a válčí. FEMA má v celé zemi připraveny statisíce plastových rakví, armáda je dle nového zákona oprávněna zasáhnout proti vlastnímu obyvatelstvu.

Americkým finančním oligarchům se prostě situace začíná stále více vymykat z rukou. Jejich plány přerostly hranice jejich vlastní nenasytnosti. FED nás zasypal bezcennými dolary a Východ řekl dost. Vznikl BRICS, který Americe vzkazuje: Obchodujte si, ale bez nás, nebo za naše. To je ovšem pro USA katastrofa. Potřebují východní suroviny a na světové výrobě jsou také závislé. Rus je zvyklý na těžké chvíle a umí přežít s minimem. Zkuste ovšem někdo říci běžnému Američanovi, že se na pár let uskrovní pro budoucí blaho země. To raději vládě kývne na válku na Ukrajině. Stejně ani neví, kde to je. Nechci podceňovat americký národ, ale bohužel se tak v posledních dobách již nejednou projevil.

Znovuzrození studené války

Faktické znovuvytvoření „studené hranice“ mezi Evropou a Ruskem bylo posledním výplodem strategie mocných ve snaze o záchranu dolaru. Šlo o to destabilizovat Rusko a stáhnout evropský trh pouze na americkou stranu. Bohužel však Evropská unie je dnes zbídačelý spolek v rukou Bilderbergu a poslouchá jak čínský školáček. Odměnou nám tak bude krize, která pokud rychle neskončí nesmyslné sankce, nás může stáhnout až na dno. A naši národní uklidňovatelé s tím nenadělají lautr nic. Ameriku to nezachrání, protože s chudým příbuzným se těžko obchoduje. Lze od něj sice levně nakupovat, ale těžko se mu prodává.

Obama tak bude stále v těžší a těžší situaci a je jasné, co má za úkol: Pokusit se za každou cenu vyprovokovat Putina k nějaké chybě, aby dostal záminku k válce. Vše k tomu připravuje. V Polsku a na Slovensku už cvičí američtí vojáci, v regionu se chystá velké cvičení NATO. Stratégové musejí postupovat co nejrychleji, než případně vyhasnou boje na Ukrajině, a zmizí tak příležitost pro záminku ke konfliktu.

Americkému národu nepřeji v žádném případě nic špatného, ale je to právě jen on, který může Evropu a svět zachránit od války. Americké povstání by mohlo zastavit Obamu v boji na jiných kontinentech. Obama to samozřejmě ví. Právě tak dobře si však uvědomuje, že právě včasným zahájením války v Evropě má šanci odvrátit povstání v zemi, o níž neprůkazně tvrdí, že je jeho vlastí.

www.protiproud.cz

 

Klíčová slova: USA  | Bilderberg
10784 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxi

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

euPortal.cz

Amerika se bez nepřítele obejít nemůže. Nepřítel je totiž to, co vlévá peníze do největšího amerického průmyslu, jímž je průmysl zbrojařskýVe Španělsku letos narostly ilegální vstupy afrických migrantů o 700 %

Eurabia.cz

Uprchlík v Německu znásilňoval a vraždil. Potrestán ovšem bude policista, který jej pomohl dopadnout ...Přímý přenos oslav Ramadánu: Norská televize

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

ParlamentniListy.cz

Vrchní veřejnoprávní kontrolor: Ranní porada v Hospodářských novinách. Bakalovi redaktoři, jejich vysoké platy, a ještě nákladnější hypotéky. Teď si představte, že tam někdo řekl...Koronavirus? Takové cvičení. 60 % „původně” mrtvých neumřelo na něj. Silná slova expertů z Česka
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny