„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Antisemitští Židé aneb 100 let války proti Německu

Autor: Michael Winkler | Publikováno: 29.8.2014 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Začíná to být trochu nuda: Izraelští Židé, kteří dělostřelectvem střílí na civilisty, školy, mešity, nemocnice a univerzity, němečtí Židé, kteří zprávy o těchto skutcích pranýřují jako antisemitismus, Penězožidé, jež Argentinu ženou do státního bankrotu a Jaceňžidé, kteří hecují Ukrajince proti svému vlastnímu národu – takhle zhruba vypadají zprávy dnes končícího týdne. A proto je třeba zastavit Putina, říká týdeník SPIEGEL. Protože Putin je prý největší zlo světa, říká týdeník SPIEGEL. A s ním i celé Rusko, samozřejmě. Ale kdo by dnes věřil nějakému SPIEGELu? Konec konců byl to tehdy deník BILD, který přinesl titulek: MY JSME PAPEŽ! A člověk musí býti papežem, aby si mohl nárokovat bezchybnost.

Každopádně, bankrot–stát USA se ukazuje jako dobrý přítel a rozdává dárky. Ne, nikoli Merkelové, která by ráda dostala proti odposlechům zajištěný mobil pro své bezvýznamné SMSky, nýbrž Izraeli. Jejich systém raketové obrany Iron Dome potřebuje novou munici, a proto nejvyšší válečník z Washingtonu vysolí 170 milionů Euro. Ano, je to obranný systém, ale namířený je jaksi také proti domorodcům, proti Semitům. Logicky tak USA svojí poslední finanční silou praktikují antisemitismus. Nad tím bychom se měli zamyslet.

V Libyi po sobě obyvatelé střílejí a Arméni a Ázerbájdžánci v přísném utajení také opět vykopali válečnou sekeru. Jde o Náhorní Karabach. Jako vždy si samozřejmě nikdo nezačal, zbraně holt musely začít střílet tak nějak samy od sebe. Anebo to byl Putin? To si asi musíme počkat na další vydání týdeníku SPIEGEL. Každopádně, pokud člověk vybarví mapu tam, kde všude se konají války, občanské války nebo alespoň „Bůh je velký!“, bude mapka pěkně pestrá. Přičemž USA se dají vybarvit vždy, neboť nějaký žijící Američan si sotva dokáže vzpomenout na dobu, ve které by USA nebyly zrovna s někým ve válce. Tím se stává otázka ohledně třetí světové války zbytečnou – tu máme teď.

Přičemž tyto myšlenky stojí za to rozvinout. Pro nás Němce ještě druhá světová válka neskončila, my máme pouze příměří, nikoli mírovou smlouvu. Náš Základní zákon, který již svým názvem prozrazuje, že namísto ústavy platí na obsazeném území, to jasně dokazuje, stejně jako klauzule o nepřátelských státech OSN. Ikdyž – třeba bychom mohli uzavřít mírovou smlouvu s Argentinou, která nám vyhlásila válku 27. března 1945. Za nějakých pár milionů euro jde lecco a bude to rozhodně levnější než další záchrana Řecka. Jelikož je však naše mnoha oceněními ověnčená vůdčí kráva rezistentní vůči radám, zůstane to zřejmě jen pěknou ideou, která bude opět ignorována.

Na každý pád nebyla druhá světová válka nikdy ukončena. Seriózní historikové shrnují první a druhou světovou válku pod pojmem „druhá třicetiletá válka“. Mírová smlouva z Versailles byla nakonec koncipována od počátku tak, že se druhá válka stala nevyhnutelnou, pokud chtěla Německá říše v jakékoli formě zachovat své právo na existenci. Ctíme-li tuto argumentační linii, byla druhá světová válka jen znovuzahájením té první. V těchto dnech tedy logicky slavíme sto let války proti Německu.

http://michaelwinkler.cz

Klíčová slova: USA  | Izrael  | válka  | judaismus  | Rusko  | Ukrajina
3038 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Váš příspěvek porušuje právo šaría, vzkázal známé aktivistce... Twitter. Její odpověď byla dost drsnáChaluhy, třeste se! Bílí dredaři ve skutečnosti šíří rasismus. Taková je dikce nového stupně politické korektnosti (+ foto)Ruské špičky: USA nemají prostředky k nátlaku na politiku RuskaEuroopilec Juncker si užívá za naše peníze! Vůbec se s tím nemazlí. Podívejte se, jak si žije šlechta, poddaníBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku (+ foto)

ePortal.cz

Správnej chlap je ženskáDotační socialismus nás žene do pekel

euPortal.cz

Evropský parlament přichází s dalším nástrojem, kterým bude trestat "neposlušné" členské státy. Byli jsme před Bruselem, budeme i po němTo už je vážně jak za bolševika. BIS bude u nás určovat, co se bude učit ve školách!

Eurabia.cz

Lukáš Lhoťan komentuje: "Před německou 4. říši nás ochrání pouze USA aneb co nedokázal Hitler plní se skrze EU"Poslanec Bundestagu chce reformu EU - v partnerství s Ruskem

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Čtete tyhle vznešeně vyhlížející řádky a nevěříte svým očím. Propánakrále, kdo tohle psal? Někdo v ČT...Bandera se prokazatelně 13x tajně setkal s představiteli CIA. Například: 22.3.1950 v Hamburku, 17.5.1950 s CIA, 7.5.1951 na letecké základně USA ve Wiesbadenu...

ParlamentniListy.cz

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny