„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Tajný plán na záchranu české měny

Autor: Michal Vimmer | Publikováno: 29.12.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Nečas váhá s předáním výkupného pánům z MMF - prý potřebuje více času a informací. Času je málo, ale informací je dost. Že bude napřesrok konec světa přece všichni víme! Kdyby takhle otálel Emil Hácha, dávno lehla Praha popelem.

Jak praví prorok, „pivo je třeba pít chladné, dřív než klesne pěna“ (Izajáš, Starý zákon, s. 235, v. 74)  Nečas ví, že měna klesá někdy mnohem rychleji.

Štěstí přeje připraveným. Nečas je smolař, který by rád měl dojem, že něco řídí, ale musí poslouchat. Neprodleně. Bonmot „Nečas nemá čas“ je primitivní, ale výstižný.

Leč k věci:
 
Vláda čeká s vydáním rezerv ČNB loupežníkům z MMF na analýzu situace.

Ve skutečnosti je tajná analýza hotova připravena. Tady ji máme, přímo z úniku informací nejmenovaného zdroje z Kramářovy vily:

Analýza situace před koncem světa a Eurozóny:

Fakta:

1. V roce 2012 se očekává jeden z velmi pravděpodobných konců světa. Stupeň pravděpodobnosti naplnění prognózy je velmi vysoký k datu 12.12., nejpozději 21.12. 2012. Nejhoršího se lze obávat především proto, že dříve předpokládané konce světa např. v roce 0, 1, 666, 999, 1000, 1332 (2x 666), 1666, 1900, 1998 (3x 666) ani 2000 nenastaly. Pravděpodobnost konce světa s každým neuskutečněným armagedonem stoupá. Poslední očekávané datum stanovil prorok Kája Mařík – 21.12. končí tzv. Májský kalendář viz


2. Sestavit rozpočet na rok očekávaného konce světa je velmi obtížné. Útoky opozice vedené  Sobotkou, který používá argumenty typu „nereálná čísla“ (Kníže Kalousek podle soc dem a komunistů kalkuluje s neskutečným růstem ekonomiky, nedostupnými příjmy, ergo schodek rozpočtu bude mnohem vyšší než očekávaný) jsou za takové situace zcela bezpředmětné.

3. Nadnárodní organizace finančních loupežníků v této pohnuté době žádá vydání 90 miliard korun jako daň za „záchranu eurozóny.“

4. Úspory českých domácností dosahují výše 1.6 bilionu korun.

Třífázový plán řešení situace:

1.    Kalouskův návrh finacování schodku: Tisk a prodej falešných vstupenek na Euro 2012 (Polsko – Ukrajina) a Letní olympiáda 2012 (Londýn). Zajistí firma Hages.

2.    Návrh Nervu na oživení domácí ekonomiky: Zamrzlá převážně exportní ekonomika v čase všeobecného poklesu mezinárodního obchodu potřebuje stimulaci domácí spotřeby. Unikátním impulsem k nastartování domácí poptávky bude všeobecná amnestie. Očekávaný skokový nárůst kriminality po propuštění všech vězňů při současné redukci stavu represivního aparátu akceleruje domácí spotřebu nevídaným způsobem. Zajistí Sedláček + Pospíšil.

7.    Návrh spolku Chameleón na politickou reformu: Přímou volbu prezidenta je třeba provést ještě před koncem světa. Nelze čekat na rok 2013. Amnestovaná Anička alias Adam Škrla je připraven/a převzít povinnosti hlavy státu i první dámy. V období všobecného rozvratu, šokovou terapií přehřáté ekonomiky a oč    ekávání Posledního soudu je nutno postavit do čela národa skutečnou osobnost se spirituálním přesahem a současně zabránit tomu, aby zmatené voličstvo hledalo spásu ve vládě pevné ruky. Amnestovanému Kájínkovi by se proto mělo zabránit v kandidatuře na prezidenta za každou cenu a všemi prostředky. Premiérem bude jmenován pan Škrla starší, t.č. v ilegalitě. Zajistí von Bock.

čtěte také:

Proč Euro bankovky neobsahují větu, čím je bankovka kryta?

Nechají se senátoři ODS opít euro-referendovým rohlíkem?

Nigel Farage: Hra s Eurem skončila – teď přichází krach

Klíčová slova: euro  | krize  | dluhy  | EU  | Česká republika
5738 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny