„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Mother Jones: Klimaskeptici vyhráli

Autor: Vítězslav Kremlík | Publikováno: 27.12.2011 | Rubrika: KLIMA
Ilustrace

Alarmistický web „Mother Jones“ v článku How the Climate Change Deniers Won píše:

“Vzpomínáte na dobu, kdy se Republikáni starali o změnu klimatu? Před čtyřmi lety se presidentský kandidát pravice John McCain hrdě hlásil k tomu, že patřil mezi spolunavrhovatele zákona o regulaci emisí CO2. Ale nyní na republikánské debatě v Kalifornii každý z presidentský kandidátů (kromě Huntsmana) popíral, že by lidmi zaviněná změna klimatu byla problém… Globální oteplování se dostalo mimo politický radar… Co se to stalo? Stručně, popírači klimatických změn vyhráli.”

Autor přidává konspirační teorii, že prý za vítězství skeptici vděčí ropným korporacím. Ani zmínka o nějaké Climategate. Ta na ztrátu důvěryhodnosti alarmismu neměla asi vliv. Vtipné je, že v téže době propukl skandál kolem krachu solární firmy Solyndra, kterou vlastní ropný magnát George Kaiser, což ale není klimaskeptik, nýbrž sponzor Obamovy presidentské kampaně.

Jak toto zapadá do konspirační teorie o fosilním průmyslu?

Klíčová slova: globální oteplování  | klima  | manipulace
2730 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Íránský útok na tankery? Japonci zpochybňují americkou a saúdskoarabskou propaganduDvě lesby uřízly malému chlapečkovi… A pak… (+ foto)Googlem ke světovládě? Vyhledávač, po němž se blbne, ale správně volíČetba knih způsobuje změny v mozku!Svět se mění. K lepšímu? Pride 1959 vs Pride 2019

ePortal.cz

Naprosto neuvěřitelné vyjádření ministra vnitraRobinson musí zmizet. Je málo pokrokový

euPortal.cz

Jak chce EU a Německo postavit Rakousko do latě kvůli jeho vztahům k RuskuŠestnáctiletou dívku z Terezína dnes kolem poledne znásilnil na poli u Lukavce v Ústeckém kraji africký migrant!

Eurabia.cz

Díky infiltraci bavorských mešit českou antiislamistkou Křížkovou jsme potvrdili propojení pražských islamistů na ty v MnichověJak Salvini «obrátil» katolické voliče?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životSilnější než chemoterapie: Bylinka na rakovinu, která vám roste přímo pod nosem

euServer.cz

Probíhá pokus spodiny o majdanizaci našich politických poměrů. O fašistický převrat, který se pro tupý dav a herce, nemající o politických faktech zbla tušení, zamaskoval do hávu demokracieMůže vůle 1/3 občanů přetlačit vůli 2/3 občanů?

ParlamentniListy.cz

Okamuru nas*al ČRo! Co jsem si to dovolil říct, že ji znásilnil migrant z Afriky? Šílená jízda redaktorky, doufám, že ten rozhovor odvysílajíLhal primátor Hřib? A bojová porada Čižinského s Minářem před Letnou, máme FOTO
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny