„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Nový důkaz o vývoji jaderných zbraní Iránem MAAE zakládá na údajné počítačové simulaci

Autor: SocTraf | Publikováno: 25.12.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) už déle vyhlašovala brzké zveřejnění „důkazu“ o existenci tajného nukleárního zbrojního programu Íránu, diplomaté už ale zpřístupňují části důkazu médiím ve snaze o vyvolání diskuze mezi lidmi.

Pro takovéto uveřejnění závažných „důkazů“ je nyní obzvlášť nevhodná doba, protože izraelští a američtí činitele nyní zrovna mají období vyhlašování možného útoku na Írán a zveřejnění dále roznítí spekulace.Faktem je, že dosud odhalené „důkazy“ se zdají být celkem minimální, i když jsou vydávány za obzvlášť pádné. Vyjdou zprávy, které tvrdí, že Írán provedl pár počítačových simulací jaderných explozí.

Fyzické důkazy, pokud je lze takto nazývat, jsou „velký ocelový kontejner“ na vojenské základně okolo Teheránu, který byl údajně použit na testování vysoce výbušného materiálu.

To by teoreticky mohlo mít něco společného s jadernou zbraní, ale protože byl kontejnér na základně užíván pro výzkum výbušnin a misilí, mohlo by se jednat o zařízení nemající co dočinění s ničím jiným než s konvenčními zbraněmi.

Úniky informací hlavně dávají záminku k tvrzení, že většina světa včetně mnoha sunitských arabských režimů v okolí Izraele jsou zastánci útoku na Írán. Současně když se objevují všechny tyto nové „důkazy“ se od MAEA očekává, že opět prověří nepřevádění nukleárního materiálu na jakékoliv vojenské účely.

zdroj:

http://news.antiwar.com/2011/11/06/iaea-poised-to-release-iran-evidence-centering-around-computer-simulations/

http://srsen.wordpress.com

Čína ochrání Írán i za cenu třetí světové války

Příští válka – Írán

Simone Santini: Izrael versus Írán. Je čas vojáků

Klíčová slova: USA  | tajné služby  | manipulace  | válka  | Írán
2633 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

ePortal.cz

K čemu a komu slouží Templetonova cena? A proč ji dostal Halík?Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmo

euPortal.cz

Žádat od Boha, aby ukončil tento pontifikát a dal církvi nového papeže, není projevem nerozumnosti, pýchy ani lehkomyslnostiNedivíme se Rusům, že nechtějí mít v Rusku neziskovku Člověk v tísni financovanou Sorosem, USA a EU

Eurabia.cz

Boj proti IRA inspiraci na strategie boje proti islámu? Na teror je třeba odpovědět větším terorem?Exministr vnitra varoval před imigračními fanatiky a multikulti blouznivci

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Presstituce není jen zaměstnání, ale také stav duchaPoliticko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“

ParlamentniListy.cz

Skandujte „Ať žije Havel!“ Na povel! Tomáš Vyoral se směje davu z Václaváku. „Karel Kryl by vás poslal do pr...“Všechno jinak! Marek Dalík začal mluvit: Prý luxusní penzion… Udání, přepadovky. Normálně jsem makal. A pandury?
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny