„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Al-Kajda bude zasedat v OSN

Autor: odjinud | Publikováno: 5.12.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Organizace spojených národů schválila místo pro al-Kajdu v globalistickém fóru. Ti, kteří byli označování za teroristy, jsou nyní partneři. Pokolikáté už?
 

Z Associated Press :
Valné shromáždění OSN odhlasovalo v pátek, že uvolní místo pro zástupce libyjské Národní rady. Tedy přechodné rebelské rady, která vedla k povstání a následně vyhnala Kadáfího.

Rezoluce byla schválena v pátek hlasováním. Výsledek hlasování byl 114-17 pro přijetí, 15 členů se zdrželo hlasování.

Je potřeba si uvědomit, že velké množství členů Prozatímní národní rady v Libyi je napojeno na al-Kajdu.

Infowars.com, PrisonPlanet.com a další servery, včetně historika Webstera Tarpleye, poukázali na skutečnost, že rebelové, které vymyslelo NATO společně se CIA, jsou ovládáni al-Kajdou a byli vytvořeni pro boj proti Kaddáfího skupinám. Jedno uz těchto "stvořených" bojových skupin je Libyjská islámská bojová skupina. Vůdce skupiny, Abdel Hakim Belhaj, je úzce spjat se CIA a al-Kajdou.

Všechna mainstreamová média přitom ignorují skutečnost, že Khalifa Haftar , který byl jmenován hlavním velitelem rebelů 17. března, je dlouholetý spolupracovníkem CIA.

Upozornění na propojení a podporu Al-Kajdy a rebelů přišly ze všech koutů světa, včetně Ruska, Číny, Turecka a dokonce i od papeže.

Podle Tarpleyho, je hlavním cílem al-Kajdy v Libyi akce, která měla a má vést k rozpadu kmenových a sektářských vztahů a k nastolení kriminálního a válečného chaosu. V současné době, al-Kajda obnovila své původní postavení placených partyzánů CIA. Podobně, jako tomu bylo v 80 letech minulého století v Afgánistánu.

Tito "partyzáni CIA" se nyní snaží získat mezinárodní prestiž a legitimitu u Spojených národů, zatímco NATO pokračuje v bombardování civilistů v Libyi.

Hlasování znamená, že al-Kajda bude mluvit příští týden za Libyi na zasedání Valného shromáždění OSN. Jak příznačné pro zahraniční politiku USA, kterou dnes již používá i NATO: "Ten kdo je dnes náš přítel a spojenec může být zítra naším nepřítelem a naopak."

http://true-lies.blog.cz

Klíčová slova: USA  | imperialismus  | Libye  | válka
3733 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny