„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Existuje nějaký důkaz, že Obama existuje?

Autor: Jordan Maxwell | Publikováno: 8.11.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

OK... tohle je kolem otázky narození... tohle je jenom prostě starý zdravý rozum, žádné politické agendy z každé strany. Jen běžná znalost občanů země a zvláště Američanů, kteří ví, že manželka Andrewa Jacksona kouřila dýmku z kukuřičného zrna a byla obviněna z cizoložství nebo že Lincoln nikdy nechodil do školy nebo že Kennedy nosil korzet a nebo že Truman hrál na piano.
 
Dobrý bože... jsme Američani! Jsme známi pro své lidské zájmy a starost o své kamarády. Staráme se, nikdo z nás neví fakt, o historii našeho vlastního prezidenta. Upřímně, je to osobní věc...ale vrtá mi hlavou už roky, že nikdo, kdo se s ním scházel, se nikdy neukázal. Jeho charisma tu způsobilo přilákání žen během jeho kampaně, ale zdá se tedy, že nějaká žena zmeškala příležitost... Všichni víme o Kennedyho přitažlivosti, že McCain nebyl mnich, že byly prověřeny známosti a atletické schopnosti Palinové... Bidenovo aunerisma není tajemstvím. Podívejte se na Cheyneho a Clintona...víme o jejich problémech se srdcem a také mluvme o sexu - jak jsem mohl vynechat divokého Billa před a během Bílého domu? Ne...Nevystoupila žádná dáma a řekla: "Byl taaaak....stydlivý..." nebo "Jaký skvělý tanečník!!" Teď se podívejte na zbytek. Žádní spolužáci, ani záznamy hodin. Na Columbii o něm nikdy neslyšeli...
 
Neznáme jeho kamaráda. Kdo byl jeho svědek na svatbě? Začněte tady. A pak ženicha.
 
Pak sežeňte záznam jeho promoce. Mluvil někdo s profesory? Je divné, že se nikdo nechlubil, že ho zná nebo že ho učil nebo že s ním žil.
 
Kde a jak poznal Michelle? A existují nějaké fotogafie? Každý prezident dává na veřejnost své fotografie pro knihovnu. Co vydal on? A kdo pro něj hlasoval, aby se stal nejpopulárnějším mužem roku 2010?
 
Nezajímá vás to? Ani to, proč nikdy nevyšel na veřejnost někdo z Obamovy minulosti a říkal, že ho zná, že s ním chodil do školy, že byl přítel atd.? Žádná osoba z jeho minulosti nevyšla na veřejnost.
 
Velmi, velmi divné. Tohle by mělo způsobit velkou obavu. Zvláště těch, kteří ho volili - možná zvolili nekvalifikovaného, nezkušeného muže stínu. Viděli jste fotografii zvanou Madžuský kandidát?

Přiznejeme si to. Jak jsme všichni bezvýznamní. Někdo, s kým jsme chodili do školy, si pamatuje naše jméno nebo obličej. Někdo si pamatuje, že jsme byli šašci, blbci, nebo šprti nebo tyrani. George Stephanopoulos z ABC News stejnou věc řekl během kampaně z roku 2008. Ptal se, proč nikdo nepřiznal, že chodil s prezidentem do stejné třídy nebo že jedl ve stejné jídelně nebo že dělal ve škole improvizované proslovy. Stephanopoulos byl také spolužák Obamy na Columbii - v roce 1984. Říká, že o něm nikdy neslyšel.
 
Když je takový skvělý řečník, proč si nikdo nepamatuje Obamu na vysoké? A proč Columbia nechce vydat jeho záznamy?
 
Nikdo si Obamu na Columbii nepamatuje.
 
Fox News během hledání Obamovy minulosti kontaktoval 400 studentů univerzity Columbia z doby, když tam měl být Obama. Nikdo si na něj ale nevzpomíná.
 
Wayne Allyn Root byl stejně jako Obama student politických věd na Columbii, který promoval v roce 1983. V roce 2008 Root řekl: "Neznám jedinou osobu, která by ho znala a všechny znají mě. Nemám spolužáka, který by znal na Columbii Barracka Obamu...Žádného!
 
Nikdo si na něj nevzpomíná. Root dodal, že byl také jako Obama v "Hodině politických věd 1983" a říká: "Nedostanete se více přesněji nebo blíž než takhle. Nikdy jsem ho v životě nepotkal, neznám nikoho, kdo by ho potkal. Kdo byl požádán na srazu po 20ti letech před pěti lety, aby byl mluvčím třídy? Já. Nikdo nikdy neslyšel o Barrackovi! A před pěti lety nikdo ani nevěděl, kdo byl. Chlápek, co píše záznamy, nenašel jedinou osobu, která by ho potkala."
 
Obamova fotografie není ve školní ročence a Obama neustále nechce mluvit o svých letech na Columbii, poskytnout školní záznamy, nebo poskytnout jméno jakéhokoliv spolužáka nebo kamaráda na Columbii...
   
Další zajímavé otázky:
 
Proč byla Obamova právnická licence v roce 2002 pozastavena?
 
Proč byla právnická licence Michelle pozastavena na příkaz soudu?
 
Koluje, že podle amerického sčítání lidí je jen jeden Barack Obama, ale 27 čísel sociálního pojištění a 80 jiných jmen. Cože!?? Číslo sociálního pojištění, které používá, pochází z  Connecticutu, kde nikdy nebydlel.
 
Není divu, že jsou všechny jeho záznamy zabezpečené!

http://rense.com/general94/isthere.htm

http://jedenacteho-zari.7x.cz

čtěte také:

Obama chce vytvořit další, tentokrát „civilní“ armádu

Obama i Ban-Ki-Moon couvají od oteplování

Je Obama zednář?

Proč lidé podléhají fašistickým ideologiím?

Klíčová slova: média  | USA  | manipulace
7247 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny