Prezidentu Klausovi se ve slušné společnosti českých euroglobálů sluší nevěřit ani nos mezi očima, i kdyby ho náhodou měl (i když, na čem to asi ten Klaus asi nosí brýle?)

Když Klaus (samozřejmě nejen on, inteligentních odpůrců politické, nikoli ekonomické společné měny běhá po Evropě víc) poukáže na předvídatelné problémy s Eurem, naši euroglobálové se navzájem plácají po ramenou, utírají jeden druhému slzy a po společné tryzně na tváři vymáčknou kyselé, odhodlané úsměvy a zaťatě vykřikují - "a co bys teda radil, chytráku?" http://machacek.blog.ihned.cz/c1-52916610-co-euro-nezabije-to-ho-posili

Vědět první, co se dá očekávat od zmetku (dejme tomu letadla) a říkat jak to dopadne dřív, než je krach (pád) schválen "mezinárodním společenstvím" se v této společnosti nesluší.

Jak s eurem, tak zatím naposled s prasečí chřipkou.

V době "hrozící pandemie", respektive očkovací hysterie Klaus upozornil na nápadnou podobnost mezi kampaní s Klimakillerem CO2 a prasečí chřipkou http://www.novinky.cz/domaci/190573-klaus-praseci-chripka-je-bublina-podobna-globalnimu-oteplovani.html, ale korouhvička mezinárodního společenství  se točila podle jiného byznysvětru: farmafirma potřebuje prodat vakcínu a my jsme tady od toho, aby mastičkář dostal svoje peníze.

Stalo se.

Chřipka nepřišla, vakcína expiruje a na státní náklady se likviduje. A kdo za to může? Nevíte? Chytrá horákyně vám vysvětlí. Za všechno můžou lékaři: Vymysleli chřipku a neumějí skladovat vakcínu.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/spolecnost/_zprava/vakciny-proti-praseci-chripce-se-budou-v-cesku-likvidovat-vyprsi-jim-pouzitelnost--968834

Tak už to v naší globální vesnici chodí.

Když banky tlačí horem dolem nemajetným a "nepřizpůsobivým" levné peníze bez ohledu na splatnost, sluší se věřit, že dluh není problém a majitelé překližkových paláců je jistě jednou zatáhnou.

Když hypotéky v bublině prasknou, všichni musí volat: kdo to mohl tušit!? Nikdo (tzn. z nás, uvědomělých analytiků ) to netušil!

Když se zavádí Euro, sluší se jásat. Když se euro potápí, je nutno v prvé řadě odstrčit od záchranných člunů škarohlídy, kteří remcali, že problém s děravým trupem (PIIGS) se nevyřeší zesílením výkonu motorů (Německo) – a všichni k pumpám!

Když "mezinárodní společenství" (farmaprůmysl) vymyslí pandemii, sluší se spořádaně nakupovat vakcíny, platit riziko vedlejších účinků a pak v tichosti likvidovat přebytky.

Když britští vědci vymyslí globální oteplování a Peak Oil, je správné šroubovat kravám na konec trávicí trubice odsávačky, pěstovat řepku a prodávat CO2 povolenky. A když mrzne čím dál víc …

On ten princip podvodu je jaksi vždycky stejný: Jediné, co je potřeba je, aby lži, kterou si vymyslel někdo prefíkaný, věřilo co nejvíc prosťáčků. Na tom se pak dobře vydělává.

Jednou na subprimech, jednou na euru, pak zas na vakcínách, na povolenkách ...

P.S. Slyšel někdo v poslední době o něco globálním oteplování?

A koho ještě zajímá Lisabonská smlouva?

A co takhle rozšiřování EU na Východ?

Nápady by byly ...

vimmer.blog.iDNES.cz

čtěte také:

Prasečí chřipka. Všechno, co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat

Shrnutí situace kolem "pandemie" prasečí chřipky (I.)

Ministerstvo opět straší - jiné už asi nebude

Evropa opět napadena bakteriologickou zbraní?

Mediální "chřipky"