„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Gorbačov volá po americké perestrojce a Novém světovém řádu

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 2.11.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Někdejší komunistický vůdce Michail Gorbačov prohlásil během vystoupení před posluchači Lafayette College ve středu večer, že ekonomické problémy Spojených států jsou předzvěstí americké “perstrojky”, která by měla být definovaná “Novým světovým řádem” a systémem “globálního vládnutí”.

Gorbačov hovořil k 3600 posluchačům a jeho proslov byl vysílán po celé zemi. Gorbačov se zmínil o výtržnostech a demonstracích, které zachvátily celý svět v minulých dvou letech a zabýval se i hnutím Occupy Wall Street ve Spojených státech.

“Svět potřebuje cíle, které by spojily lidi”, řekl Gorbačov. “Někteří lidé ve Spojených státech prosazovali myšlenku vytvoření globálního amerického impéria, ale to byl omyl od samého počátku. Jiní lidé v Americe se nyní zamýšlejí nad budoucností této země. Velké banky a velké korporace stále vyplácejí svým šéfům stejně vysoké bonusy. Existovala pro ně vůbec někdy nějaká krize? Věřím, že Amerika potřebuje perestrojku”.

Jak bude tato americká perestrojka vypadat? Podle Gorbačova bude mít podobu “Nového světového řádu”, jenž by měl být charakterizován systémem“globálního vládnutí”.

“Jiní lidé, včetně mě, hovoří o Novém světovém řádu…ekologické problémy, zaostalost a chudoba, nedostatek potravin…to vše existuje jen proto, že nemáme systém globálního vládnutí”, řekl Gorbačov.

“Nemůžeme nechat věci takové, jaké byly předtím. Dnes vidíme, že tyto protesty se objevují dokonce už i v jiných zemích, že téměř všechny země mají dnes s těmito protesty zkušenost. Lidé si přejí změnu”, uvedl Gorbačov. “Jak se budeme snažit se s těmito výzvami vypořádat, najdeme postupně cestu k Novému světovému řádu”, dodal někdejší komunistický vůdce.

Samozřejmě, že volání Gorbačova po globální finanční instabilitě, která by byla použita jako záminka k další centralizaci moci a pro systém globálního vládnutí, jež by jednotlivé země zcela zbavil jejich suverenity, slouží pouze k tomu, aby došlo k ještě většímu nahromadění moci v rukou velmi úzké elity.

Gorbačovův pokus odvolávat se na protestní hnutí, které v současné době zachvátilo celou planetu a označit je jako volání po globálním vládnutí je zcela falešné. Nový světový řád znamená méně demokratické reprezentace. Globální vládnutí je výraz pro autokratickou vládu, která je ze své podstaty nedemokratická. Gorbačovova americká perestrojka by nevedla k větší svobodě a prosperitě, ale vedla by naopak ke snížení životní úrovně a k ještě menší politické reprezentaci.

Doslovný překlad slova “perestrojka” znamená “přeorganizování”, nicméně Gorbačovovy komentáře jasně ukazují, že dřívější ikona komunismu volá po tom, aby Amerika prošla nejprve zkušeností podobného kolapsu, jaký prodělal Sovětský svaz, dříve než by země mohla být reabsorbována jako vazalský stát, jenž by byl zcela závislý na globální vládě řízené OSN.

Někdejší sovětský vůdce se již dlouhou dobu vyslovuje pro to, aby byly Spojené státy a na nich závislé země integrovány do architektury globálního vládnutí a aby v rámci tohoto procesu došlo k odstranění americké suverenity.

V září 2000 vyzýval Gorbačov OSN, aby založila “centrální řídící orgán” s jehož pomocí by bylo možné kontrolovat obchod po celém světě, jakož i čelit environmentálním hrozbám. Po celá desetiletí Gorbačov rovněž volá po “Novém světovém řádu”, který by nahradil stávající model národních států a stal by se tak hlavním zdrojem moci.
                                       
Gorbačov a další kolegové- globalisté  jako Zbygniew Brzezinski - se zcela otevřeně snaží využít obecnou nespokojenost lidí, která se nyní objevuje po celém světě jako nástroj pro uskutečnění toho, o co již velmi dlouho usilují – ustanovení systému globálního vládnutí a předání ještě více moci do rukou těch, kteří jsou za současný finanční kolaps zodpovědni v první řadě.

Gorbachev Calls For American Perestrojka, vyšel 21.října na www.infowars.com, překlad R. Václav  

čtěte také:

Pravda protéká hrázemi - děti Matrixu

Inspirace Norskem

Havel: Lidstvo je rakovina, zredukujme ho

Soud rozhodl, že víra v klimatické změny JE náboženství

Tři Internacionály proti našim svobodám (část II.) Zrod Internacionály mafií (1990-1994)

Klíčová slova: USA  | Wall Street  | banky  | světovláda  | SSSR  | propaganda  | NWO
5546 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Nemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně ŠojdrováPalestinský kult smrti

euPortal.cz

Jak je to s klimatickými změnami aneb stručný průvodce historií bludů o globálním oteplování a skutečnými příčinami změn klimatu na ZemiVatikán má kancelář pro řízený zánik. Místo kostela raději mešitu nebo noclehárnu?

Eurabia.cz

Greta se chystá do Ameriky, ale nechce tam kvůli ochraně klimatu letět letadlem. Přejde tam po moři jako JežíšDříve obdivovali SSSR, dnes plivou na Rusko a oslavuji socialistickou EU při výročí sovětské agrese z 1968

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvéSchwarzenberg v ČT: Nepřítel a ničitel! Na Zemana se to jen valilo
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny