„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Gorbačov volá po americké perestrojce a Novém světovém řádu

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 2.11.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Někdejší komunistický vůdce Michail Gorbačov prohlásil během vystoupení před posluchači Lafayette College ve středu večer, že ekonomické problémy Spojených států jsou předzvěstí americké “perstrojky”, která by měla být definovaná “Novým světovým řádem” a systémem “globálního vládnutí”.

Gorbačov hovořil k 3600 posluchačům a jeho proslov byl vysílán po celé zemi. Gorbačov se zmínil o výtržnostech a demonstracích, které zachvátily celý svět v minulých dvou letech a zabýval se i hnutím Occupy Wall Street ve Spojených státech.

“Svět potřebuje cíle, které by spojily lidi”, řekl Gorbačov. “Někteří lidé ve Spojených státech prosazovali myšlenku vytvoření globálního amerického impéria, ale to byl omyl od samého počátku. Jiní lidé v Americe se nyní zamýšlejí nad budoucností této země. Velké banky a velké korporace stále vyplácejí svým šéfům stejně vysoké bonusy. Existovala pro ně vůbec někdy nějaká krize? Věřím, že Amerika potřebuje perestrojku”.

Jak bude tato americká perestrojka vypadat? Podle Gorbačova bude mít podobu “Nového světového řádu”, jenž by měl být charakterizován systémem“globálního vládnutí”.

“Jiní lidé, včetně mě, hovoří o Novém světovém řádu…ekologické problémy, zaostalost a chudoba, nedostatek potravin…to vše existuje jen proto, že nemáme systém globálního vládnutí”, řekl Gorbačov.

“Nemůžeme nechat věci takové, jaké byly předtím. Dnes vidíme, že tyto protesty se objevují dokonce už i v jiných zemích, že téměř všechny země mají dnes s těmito protesty zkušenost. Lidé si přejí změnu”, uvedl Gorbačov. “Jak se budeme snažit se s těmito výzvami vypořádat, najdeme postupně cestu k Novému světovému řádu”, dodal někdejší komunistický vůdce.

Samozřejmě, že volání Gorbačova po globální finanční instabilitě, která by byla použita jako záminka k další centralizaci moci a pro systém globálního vládnutí, jež by jednotlivé země zcela zbavil jejich suverenity, slouží pouze k tomu, aby došlo k ještě většímu nahromadění moci v rukou velmi úzké elity.

Gorbačovův pokus odvolávat se na protestní hnutí, které v současné době zachvátilo celou planetu a označit je jako volání po globálním vládnutí je zcela falešné. Nový světový řád znamená méně demokratické reprezentace. Globální vládnutí je výraz pro autokratickou vládu, která je ze své podstaty nedemokratická. Gorbačovova americká perestrojka by nevedla k větší svobodě a prosperitě, ale vedla by naopak ke snížení životní úrovně a k ještě menší politické reprezentaci.

Doslovný překlad slova “perestrojka” znamená “přeorganizování”, nicméně Gorbačovovy komentáře jasně ukazují, že dřívější ikona komunismu volá po tom, aby Amerika prošla nejprve zkušeností podobného kolapsu, jaký prodělal Sovětský svaz, dříve než by země mohla být reabsorbována jako vazalský stát, jenž by byl zcela závislý na globální vládě řízené OSN.

Někdejší sovětský vůdce se již dlouhou dobu vyslovuje pro to, aby byly Spojené státy a na nich závislé země integrovány do architektury globálního vládnutí a aby v rámci tohoto procesu došlo k odstranění americké suverenity.

V září 2000 vyzýval Gorbačov OSN, aby založila “centrální řídící orgán” s jehož pomocí by bylo možné kontrolovat obchod po celém světě, jakož i čelit environmentálním hrozbám. Po celá desetiletí Gorbačov rovněž volá po “Novém světovém řádu”, který by nahradil stávající model národních států a stal by se tak hlavním zdrojem moci.
                                       
Gorbačov a další kolegové- globalisté  jako Zbygniew Brzezinski - se zcela otevřeně snaží využít obecnou nespokojenost lidí, která se nyní objevuje po celém světě jako nástroj pro uskutečnění toho, o co již velmi dlouho usilují – ustanovení systému globálního vládnutí a předání ještě více moci do rukou těch, kteří jsou za současný finanční kolaps zodpovědni v první řadě.

Gorbachev Calls For American Perestrojka, vyšel 21.října na www.infowars.com, překlad R. Václav  

čtěte také:

Pravda protéká hrázemi - děti Matrixu

Inspirace Norskem

Havel: Lidstvo je rakovina, zredukujme ho

Soud rozhodl, že víra v klimatické změny JE náboženství

Tři Internacionály proti našim svobodám (část II.) Zrod Internacionály mafií (1990-1994)

Klíčová slova: USA  | Wall Street  | banky  | světovláda  | SSSR  | propaganda  | NWO
5707 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

ePortal.cz

Čtenáři a přátelé Eportalu, podpořte nás prosím, nebo ukončíme činnostProdej kovů ze státních hmotných rezerv je naším bezpečnostním ohrožením.

euPortal.cz

Proč muslimové vraždí za islámSedm pragováků z českého parlamentu a jejich pokusný balónek

Eurabia.cz

Tip na dárek k vánocům: Islám nenávidí znamení křížeRuský muž otevřeně hovoří o zkázonosnosti ideologie feminismu vládnoucí to ideologie EU

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mám pro premiéra Babiše dvě zprávyTa nejhrubší protiruská propaganda v České televizi... Aneb právo Krymu na odtržení od Ukrajiny

ParlamentniListy.cz

Obsadit Hlavní nádraží? Tohle už není sranda, za to může nést následky. Varování „pánovi v hnědé košili“ od známého advokáta„Skřet Klaus ml.!“ Milion chvilek zbrojí: Lidé se zlobí na Trikolóru, mají nový plán
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny