„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Paralelní deník čtenáře (52) Lucie Vondráčková v zajetí iluminátů?

Autor: Čtenář FreeGlobe.cz | Publikováno: 21.10.2011 | Rubrika: NÁZORY ČTENÁŘŮ
Ilustrace

20. října 2011 -  Existují jedny velice zajímavé webové stránky - http://vigilantcitizen.com - které se zaměřují na monitoring iluminátské symboliky v současné popkultuře - především videoklipech, ale i filmech, reklamách, architektuře, módních a jiných magazínech. Pokaždé jsem překvapen, jaké ohromné množství fotografií naivních hvězd a hvězdiček, které se nechají fotit v ponižujících pozicích, démonických kostýmech a s tajuplnými gesty vznikne a je používáno k ohlupování mas, usměrňování trendů, zkrátka k manipulaci s (nejen) mládeží.

Doslova invaze této satanské kultury je zřejmá ze seriálu, který autoři těchto stránek připravují a který spočívá v pravidelném týdenním článku sestávajícím z několika desítek těchto fotografií s podprahovým sdělením, které vždy k danému týdnu autoři stránek díky svému monitoringu zachytí (malá ukázka zde). Až dosud jsem si naivně myslel, že je to především projev západní dekandence, protože u nás se s takovými věcmi tolik nesetkáváme. Ale asi jsem se mýlil. A nejspíše je to proto, že si podobných věcí nevšímám, protože jsou primárně určeny jiným věkovým a společenským skupinám a člověk s nimi jednoduše nevejde do styku.

Z omylu mne vyvedla až náhoda, při které jsem narazil na odkaz, kde v podobných pozicích a s podobnými gesty pózuje fotografovi Lucie Vondráčková. Náhoda, že by předvedla jedno odkoukané gesto hvězdiček světového showbyznysu se dá téměř vyloučit - signálů a skrytých poselství je v těch fotografiích tolik, že to nemůže být nic jiného než záměr. Iluminátské oko (tvář je zachycena tak, aby vždy byl symbol jednoho oka zdůrazněn), prsty ve tvaru bafometa, eroticky laděné scény v interiérech evokujících představu kostela. Zednářská šachovnicová podlaha. Video z natáčení ukazuje i další znepokojivé momenty - Vondráčková utíká (emoce strachu), působí vyzývavě, v jistou chvíli dokonce jakoby byla smyslů zbavená - pod vlivem omamných látek / posedlá / ovládaná - můžete si vybrat. Téma je to k prostudování zajímavé. Pokud jste neslyšeli o projektu Monarch, MK-Ultra a podobných zvěrstvech, vřele doporučuji si o tom něco zjistit. Nebude se stačit divit... 

čtěte také:

Je Britney Spearsová obětí vymývání mozku v projektu Monarch?

Klíčová slova: propaganda  | manipulace
8433 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny