„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Filip (KSČM): Chemtrails? Naši lidé se na to podívají

Autor: -abb- | Publikováno: 19.10.2011 | Rubrika: U NÁS
Ilustrace

Bojovníkům proti chemtrails se podařilo získat pozornost předsedy KSČM pro tématiku rozprašování jedů z letadel. 

Všem poslancům skupina pěti aktivistů spolku Česká exopolitika předala v červenci dopis, ve kterém je upozorňují na nebezpečí dlouho trvajících kondenzačních stop za letadly, které obsahují životu nebezpečné jedovaté látky.

Inspirovali se anketou, kterou mezi poslanci na podobné téma před časem uspořádal redaktor serveru Prvnizpravy.cz, když poslance obeslal několika otázkami týkajícími se geoinženýrství a umělého ovlivňování počasí. Hned několik poslanců bylo ochotných se o tématu bavit. - čtěte Sedm statečných. Poslanci mluví o úpravách počasí

 "Tímto dopisem bychom na Vás rádi apelovali, abyste na půdu Poslanecké sněmovny vnesl/a téma tzv. chemtrails, což je název pro směs chemických látek rozprašovanou letadly, která na obloze vypadá jako dlouhé kondenzační stopy. Máme vážné podezření, že v souvislosti s chemtrails dochází k porušování lidských práv, zločinům proti lidskosti, a možná ještě závažnějším proviněním vůči lidem, kteří jsou jejich účinkům vystaveni. Považujeme tuto záležitost za velice důležitou a závažnou, jak z pohledu otázky osobní svobody a přístupu k informacím, tak z hlediska zdraví občanů. Nesouhlasíme s tím a byli bychom rádi, kdybyste pomohl/a na toto téma iniciovat diskuzi v Parlamentu ČR. V následujícím textu podrobněji popisujeme situaci a účinky tzv. chemtrails," píše se v dopise, který má redakce k dispozici.

Aktivisté upozorňují, že podle laboratorních rozborů obsahují tyto rozprašované látky různé těžké kovy jako hliník, barium, mangan, arzen a další, které podle odborníků mohou být přičinou řady nemocí a poruch.

"Problémem zde je, že ČR v rámci ´Open Skies´ (speciální smlouvy, která  se týká vzdušeného prostoru členských států NATO, pozn. red.) umožňuje v podstatě jakýmkoliv letadlům volně využívat náš vzdušný prostor. Ti, kteří by měli náš vzdušný prostor ochraňovat, ho propůjčili k nezodpovědným pokusům a činnostem poškozujícím obyvatelstvo," píše se také v dopise.

Odpůrci "práškování" proto navrhují, aby Poslanecká sněmovna otevřela na toto téma na půdě parlamentu diskuzi, vytvořila speciální komisi a zabývala se otázkami, o jaká letadla se jedná, kdo o nelegální operací ví a jaké je složení rozstřikované směsi a její vliv na zdraví člověka.

"Domníváme se, že odpovědi na uvedené otázky pravděpodobně zná Ministerstvo obrany a Armáda ČR, na tuto problematiku však Ministerstvo zatím reaguje negativně," uzvařeli svůj apel aktivisté.

Odvahu projevil jen Filip

Na dopis reagoval jako jediný předseda komunistů Vojtěch Filip. V dopise z 27. července aktivistům napsal:

celý článek čtěte zde

čtěte také:

Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

Video: Chemtrails sú skutočné a škodia nášmu zdraviu, tvrdí terapeut

Ministerstvo životního prostředí ČR opatrně připouští chemtrails?

Rozhovor s leteckým inženýrem nejen o chemtrails

Klíčová slova: domácí politika  | Česká republika  | chemtrails
4416 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny