„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ze stínů státních psychologických operací: Teror tajných služeb v Rusku, Americe a po celém světě

Autor: odjinud | Publikováno: 13.10.2011 | Rubrika: ZA OPONOU
Ilustrace

Žijeme v éře středověké brutality a státního teroru. Na Írán, Sýrii, Libyi, Irák, Čínu a Putinovo Rusko se v Západních médiích a Západními vládami poukazuje jako na země, kde nejsou žádná lidská práva a žádná svoboda slova.

Ale Amerika, Anglie, Kanada, Austrálie, Francie a Izrael jsou také kontrolovány barbarskými, krutými, prolhanými a tyranskými vládami, jejichž oficiální ideologie a státní bajky obchází pravdu.

S lidmi zachází jako s dobytkem vlády po celém světě, a při tom fungují jako vlci pro boháče s politickými konexemi, nikoliv jako pastevci pro daně platící občany.

Státem organizovaný zločin v Americe a v západních demokraciích je do očí bijící. Na Západě neexistuje vláda zákona nebo jakákoliv starost o lidská práva.

Útoky pod falešnou vlajkou z 11.9., ze 7.7. a při bombových útocích z Madridu odhalily, že západní autoritářské vlády jsou vinny tím samým státním blafováním, jakého periodicky využívá Ruská FSB, aby tak hájila mocné a zkorumpované zájmy.

Ovšem západní autoritářské vlády jsou nuceny, kvůli svým liberálním tradicím, aby byly ve své propagandě více slizké. Média jsou tu spolehlivým politickým zdrojem k ukrývání špinavostí vlády před veřejností tím, že se konstruují falešné báchorky o historii a o násilných akcích jako 11.9.

Spousta z moderní americké a západní historie jsou lži. Existují dva typy historie, která definuje náš temný věk: politicky vykonstruovaná historie a skutečná historie; čili hluboká historie a povrchní historie; nebo esoterická historie a exoterická historie; nebo historie chovatelů lidského dobytka a historie osvobození.

První druh historie slouží k ochraně tajemství státního teroru a k ospravedlnění státního militarismu proti veřejnosti a národům na Středním východě. Ta druhá historie je potlačená, cenzurovaná a marginalizovaná jako „konspirační teorie“.

Moc vytvářet umělou historii pro masy a tvarovat veřejné vnímání o klíčových událostech historie zrovna tak jako o celkovém trendu lidských záležitostí je mocí, kterou může držet pouze Všemocný Stát opírající se o zlovolnou plutokracii a slepě podporovaný neinformovanou veřejností.

Lidé, kteří žijí pod Všemocným Státem, jako v Americe nebo v Íránu, se moc neliší od slepých nohsledů Jima Jonese nebo dalších kultovních vůdců sekt. (Jim Jones přiměl své následovníky ve víře k masové sebevraždě celé více než tisícihlavé náboženské komunity.)

Když se vůdcům ve vysokých funkcích nebo vůdcům v malých kongregacích dostává zbožňování a věří se jim bez kladení otázek, tak stavíte kulty vytvářející hrůzy, masakry nevinných lidských bytostí a ničení individuálních svobod. Dostáváte Stalina, Maa, Saddáma a Chomejního. Dostanete Severní Koreu, Sovětský svaz, nacistické Německo. Dostanete Ameriku po 11. září, Izrael a Západ.

Většina veřejnosti nechce vědět, že ti lidé, co kontrolují naše vlády na Západě, mají velice podobné psychologické charakteristiky jako sérioví vrazi a vůdci kultů, ale je to pravda.

Od 11.9. jsme svědky triumfu Všemocného Státu nad demokratickým státem, fantazie nad realitou, dojmů nad fakty, mýtů nad historií, totalitních lží na vědeckou pravdou, státního násilí nad občanským mírem, prohnané propagandy nad upřímnou řečí, tyranie nad svobodou, bezpráví zákona džungle nad civilizovanými zákony, chaosu nad řádem, třídně-stavovské justice nad rovnosti před zákonem, Satana nad Bohem.

Ale Všemocný Stát nebude existovat navždy. V Americe dochází k transformačním změnám v lidské psychologii, i na západě a ve světě. Více a více lidí už prohlédlo ty lži, co nám vypráví utlačitelské vlády, masová média a tyranští vládci, aby zakryli své zločiny proti lidskosti.

Je tu velká potřeba Světového Tribunálu pro státní terorismus, operace pod falešnými vlajkami, vládní tajnosti, státní propagandu médií a cenzurování médií státem.

CIA, Mossad, MI6, FSB a tajné služby Saúdské Arábie a Íránu, ty všechny musí být reformovány nebo zrušeny. Jsou produktem věku státní brutality, masových vládních vražd, politické korupce a vládního tajnůstkářství.

Myslím si, že bychom měli globálně protestovat před svými vládami i před Spojenými národy a dotlačit ty vůdce v našich vládách, kteří ještě zůstali zdraví, aby pomohli sestavit globální občanský orgán k vykořenění mezinárodního terorismu.

Pokud se politici příliš bojí překročit tuto hranici a požadovat, aby skuteční vrahouni za 11.9. byli postaveni před spravedlnost, tak je to jejich problém, ne náš.

Nic nás nemůže zastavit před uctěním památky obětí státního terorismu a před hledáním státního terorismu za 11.9. Je to boj proti tyranii od samého základu, k němuž dochází po celém světě. Alex Jones to nazývá „Celosvětovým rokem 1776“.

Zlovolné elity v Americe, Anglii a v Izraeli zkouší tento masivní a v lidské historii unikátní politický vývoj zastavit inscenováním Americko – Izraelsko – Iránské Nukleární Zimy, vytvářením falešných krizí a zřizováním vlády globálního diktátu ke zničení svobody jednou pro vždy.

Richard Falk, profesor mezinárodního práva z Princetonské University v důchodu, speciální reportér OSN o lidských právech Palestinců a kritik oficiální verze o 11.9., by byl ideálním kandidátem pro záštitu nad mezinárodní komisí o státním terorismu a státním násilí.

Profesor Peter Dale Scott, autor „Politické hlubiny a smrt JFK“ a „Válka konspirací: JFK, 11.9 a Politické hlubiny války“ by byl dalším ideálním kandidátem.

Další dobrou volbou by byl penzionovaný důstojník CIA Ray McGovern. V roce 2010, když se PBS ptali, jaký druh reformy by US zpravodajským agenturám prospěl, McGovern odpověděl:

Klíčem je odpovědnost. Když není žádná odpovědnost, tak je tu úplná svoboda v překrucování a překrucuje se přímo královsky, aniž by se pomyslelo na možné osobní důsledky.

I legendární vynašeč vládních tajemství Daniel Ellsberg by byl fantastickým zástupcem lidu u mezinárodní komise o státním teroru a státním podvádění. Ellsberg řekl, že insideři ve Washingtonu běžně před americkou veřejností a americkými médií zatajují ta nejdůležitější vládní rozhodnutí a programy. Ellsberg říká:

"Realita, která není známá veřejnosti a většině členům Kongresu a tisku, je taková, že tajemství, která by pro mnohé z nich měla nejvyšší důležitost, jsou před nimi spolehlivě po desetiletí výkonnou složkou moci utajována, ačkoliv jsou známa tisícům insiderů."

Kdyby se otevřely washingtonské trezory se státními tajemstvími, odhalilo by se, že současní a minulí vůdci ve Washingtonu, Londýně a Tel Avivu jsou vinni nejstrašnějšími zločiny proti lidskosti a proti svým vlastním lidem.

Většina veřejnosti má pořád v oblibě představu, že 11.9. a 7.7. jsou barbarským činem, kterého se dopustily organizované skupiny zlovolných teroristů, nikoliv vůdců civilizovaných, demokratických, moderních společností, ale teď jsme v 21. století, a pořád musíme čelit stejnému barbarství a stejné tyranii, jaká zamořila 20. století.

Avšak tento stav věcí není trvalý. Vedou nás psychopatičtí divoši a političtí intrikáni, kteří nemají v srdci nejlepší veřejný zájem, protože lidé si zvolili, že je budou v jejich šílenství a masových vraždách následovat jako dobytek.

Pamatujte, co se stalo nohsledům Jima Jonese. To je osud veškerého lidského nohslednictva – ať už jsou vedeni charismatickým vůdcem nebo národní vládou.

The Excavator

August 20, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/from-the-shadows-of-the-psyop-state-the-terror-of-secret-services-in-russia-america-and-the-world.html

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.

čtěte také:

Falešný teroristický útok v Norsku

False Flag. Projev Antonína Baudyše jr. při příležitosti pražského pochodu za pravdu o 11. září

Videoesej o terorismu s českými titulky: Falešné vlajky neletí

Klíčová slova: USA  | konspirace  | Pentagon  | světovláda  | tajné služby  | false flag  | terorismus  | 11/9
5042 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny