Už roky se ví, že útoky 11. září byly zinscenovanou fraškou. Média se však této pohádky striktně drží, a nám, obelhaným, je jedno, že celá válka je tak vedena už 10 let pod falešnou záminkou a tím, že mlčíme, dáváme souhlas k tomu, co se děje.

Jak je možné, že je to lidem jedno? Copak se dnes už lidi nechtějí dopídit pravdy a raději budou akceptovat velmi pochybnou historku? Možná právě díky chemtrails tomu tak je. Co to ale jsou ty chemtrails zač?

Letadlo, které letí ve vysoké výšce, za sebou zanechává stopu v podobě kondenzačních čar, které se poměrně rychle rozptylují a mizí. Čeho jsme ale stále častěji svědky, je letadlo, které má stopu až k samotnému horizontu. Někdy stopa končí a letadlo dál letí, což už jsem taky pozoroval. Takže chemtrails jsou ty stopy, které nemizí ale jakoby se pozvolna rozptylují. Reportáž můžete najít zde.

V tomto aerorosolu jsou opravdu lahůdky-soli Thoria a Baria spolu s jemným hliníkovým práškem mají fungovat jako brzda globálního oteplování. To snad vymyslel sám doktor Mengele. Co je to prosím Vás za blbost do vzduchu pouštět taková hovna? Jestli je to Vám jedno, tak to funguje perfektně. Co bych s tím já chudák unavený asi zmohl, je to jedno, umřeme tak jako tak. Tento přístup je v historii bezprecedentní.

Lidem nikdy nebylo jedno, když se objevovaly různé pochybnosti o tématech, která se dotýkala všech, jako je zdraví, sociální jistoty a válka. Díky profesionální armádě ani nevíme, že někde zemřely miliony civilistů na základě toho, že vlastní vláda země nechala strhnout dva mrakodrapy i s lidmi uvnitř a kamuflovala to nárazem letadla, které budovu ani nemohlo takovým způsobem poškodit.

Je to na první pohled evidentní, a sice ta lež jako věže obchodního centra. Důkazy podložená nezávislá studie je ale v našich končinách známá jen málo lidem, za což je vina televize, která nevidí takové věci, nechce se pouštět do spekulací proti vládě USA, mají to zakázané nebo proč vůbec informují o takové frašce, jako je pocta obětem 11. září za přítomnosti Barracka Obamy. On je součást toho všeho, on je další a ještě krvežíznivější než jeho předchůdce. Hraje svoji roli, bere za to peníze a pokukuje po převzetí vlády nad USA pomocí vyhlášení vyjímečného stavu ohrožení. Pokud se to stane, nedostane se k nám opět nic.

Vlastně něco ano, dostanou se sem lži a polopravdy, pouhá prohlášení režisérů celého divadla, která mají dál udržovat dojem, že my jsme ti dobří, oni ti zlí, oni vraždí civilisty a my jim pomáháme, celá válka je tu proto, abychom mohli žít v bezpečí a žádný magor se někde neodpálil nebo nevypustil svinstvo do vzduchu. Přitom ten, co tohle tvrdí, je ten zlý co vraždí civilisty a pak jen vydá prohlášení, že šlo o vojenské cíle. Nikdo dál nepátrá, všem je to jedno. Díky chemtrails jsou to i ti, kteří vypouští do vzduchu sajrajty a pomalu nás tím tráví.

Pak hledejte příčiny všech těch nemocí jako astma, rakovina a já nevím co ještě. Proč už nikdo nechce znát pravdu? Všichni včetně médií mluví o konci světa, který předpověděli Mayové na rok 2012. Takže akceptujeme to, co se děje a bereme to jako předzvěst nadcházejících událostí. Mayský text ale mluví o přechodu lidstva do nového věku, o setkání s vládci hvězd, ne o konci světa, jak jej odprezentovali hollywoodští "tvůrci" Všichni mluví o teroristických útocích a nikdo se neptá, jestli to tak vážně bylo.

Děsím se tuposti stále více lidí, kteří nikdy nic nepřečetli, jsou vychováni a uvázáni k televizi a žijí tak, jak to v televizi vidí. Znají realitu tak, jak se jim prezentuje a to všem stačí. Je to TV generace.

Mayové taky mluví o tom, že je na lidech, kam to půjde, jestli se opravdu stane pohroma nebo ji zastaví informovaní lidé, kteří se nebudou chtít dále podílet na světě tak, jak funguje dnes.

Je to v našem zájmu, pokud nechceme, aby se to zvrhlo v krveprolití. Musíme se zbavit potřeby těžit ropu a ustřihneme jim křídla v letu. Mít dostupný zdroj elektřiny. Dnes je jediná mořnost zaplatit si fotovoltaický projekt, který pak zdraží elektřinu všem, a to jen díky politice, ve které jsou lobbysté, kteří si takové podmínky mohou dojednat. Stači podstrčit úplatek a zákon je takový, jaký má být.  Občané to nakonec musí platit a politici si žijí na vysoké noze. A investoři, kteří si moudře zaplatili silnou loby si užívají daňového ráje, který si jejich pomocí zařídili.

Je to ale všem jedno, nikdo tady netuší, že lze fotovoltaické články  tisknout na fólii pomocí sady speciálních inkoustů. Výrobní cena minimální, účinost je sice nižší ale pružnost a lehkost by umožnily instalaci doslova všude. Vědec, který něco objeví, je ale odkázán na mecenáše, který mu pak umožní věc vyrábět. Proč by to ale mecenáš dělal, když by tím přišel o mnohem vyšší zisky? Může pak vůbec dojít k pokroku, který by byl výhodný pro většinu?

Ve stávajícím modelu jen těžko. Podívejte se na ty kvanta pantentovaných a ověřených systémů, jak předělat auto na vodu, provozovat na elektřinu atd., ale dnes se vyrábí Hybrid, jakási náhražka, která stejně zase žere benzín a je předražená.

A proto už něco dělejme my všichni, je to hnus, co se děje a musíme říci už konečně stop, přestaňte nám lhát. Protože ale všichni čekají na to, že propukne násilí, musí to být nenásilný asertivní nátlak, ne agresivní požadavek. To bychom si pak akorát zdemolovali i to málo, které mají naši spoluobčané. Neničte věci, ale zničte klam. Pro triumf zla stačí, aby dobří lidé nic nedělali.

celechovskyradek.blog.iDNES.cz

čtěte také:

Vědecké rozbory v USA (Carnicom Institute) potvrzují chemtrails

„Smoking gun“ chemtrail. Důkaz o globálních geoinženýrských projektech

Ministerstvo životního prostředí ČR opatrně připouští chemtrails?

Rozhovor s leteckým inženýrem nejen o chemtrails

Věc: chemtrails (geoinženýring)