„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ron Paul: Federálové se připravují na “Zhroucení zákona a pořádku”

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 18.9.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

„Připravují se na všechny možnosti,“ řekl Paul v Show Alexe Jonese s dodatkem, že federální vláda si je velice dobře vědoma historie.

„Můžete mít zhroucení zákona a pořádku, takže lidé budou bohužel prosit o stabilizaci a budou vítat federální vládu, aby přišla a věci znovu stabilizovala, proto si myslím, že to plánují v těchto intencích,“ řekl tento texaský kongresman.

Když odpovídal na otázku, zda se tyto přípravy týkají uchvácení moci ve jménu federální vlády, odpověděl Paul: „To je jejich cíl, je to všechno o moci.“

„Když na něj tlačili, kdo jsou ti ´oni´, Paul uvedl Federální agenturu pro nouzovou správu (FEMA), která se dostala do palby ostré kritiky tohoto kongresmana v souvislosti s hurikánem Irene.

Převážně kvůli ekonomickým těžkostem zachvátily Evropu a Střední východ během uplynulých 18ti měsíců nepokoje, i když ve Spojených státech se objevilo jen málo významných nepokojů.

Mnozí však předpokládají, že jak se to s Amerikou začíná na pokraji druhého ponoru do recese houpat, tak se v ní situace stane daleko výbušnější.

Jak se dostala nespokojenost s Kongresem na nejvyšší hodnotu všech dob, jelikož občané se daleko více odvracejí od svého politického vedení, než kdykoliv před tím, tak političtí komentátoři jako výzkumník veřejného mínění Pat Caddell varovali, že mnoho Američanů je nyní v „předrevolučním“ stavu.

Přípravy na občanské nepokoje ve Spojených státech byly už dlouho na papíře, tyto plány však byly nedávno aktualizovány.

Okamžitě po nepokojích v Británii oznámilo NYPD, že policisty cvičí, aby si poradili s občanskou neposlušností, „kdyby tady propukly nekontrolované nepokoje“.

Jak už jsme před třemi lety referovali, US vojska vracející se z Iráku jsou re-alokována, aby okupovala Ameriku, provozovala kontrolní stanoviště a cvičila, jak si poradit s „občanskými nepokoji a kontrolou davu“ pod záštitou programu Northcom, který povolal kolem 20 000 vojáků do činné služby, aby uvnitř Ameriky v obdobích nouzového stavu „pomáhali“ úřadům jednotlivých amerických států a místní správy.

Datum určené k ukončení tohoto programu byl 2011.

Zdroj:
http://www.prisonplanet.com/ron-paul-feds-preparing-for-%e2%80%9cbreakdown-of-law-and-order%e2%80%9d.html


Prison Planet.com

Thursday, September 1, 2011

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.

čtěte také:

Proč Ron Paul neuspěje

Ron Paul: Nepotřebujeme OSN, WTO, Světovou banku ani Nový světový řád

Ron Paul znovu zvolen do amerického Kongresu! Získal 77 procent hlasů

Ron Paul vyhrál v předběžném hlasování na letošní republikánské konferenci

6371 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny