„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Ron Paul: Federálové se připravují na “Zhroucení zákona a pořádku”

Autor: Paul Joseph Watson | Publikováno: 18.9.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

„Připravují se na všechny možnosti,“ řekl Paul v Show Alexe Jonese s dodatkem, že federální vláda si je velice dobře vědoma historie.

„Můžete mít zhroucení zákona a pořádku, takže lidé budou bohužel prosit o stabilizaci a budou vítat federální vládu, aby přišla a věci znovu stabilizovala, proto si myslím, že to plánují v těchto intencích,“ řekl tento texaský kongresman.

Když odpovídal na otázku, zda se tyto přípravy týkají uchvácení moci ve jménu federální vlády, odpověděl Paul: „To je jejich cíl, je to všechno o moci.“

„Když na něj tlačili, kdo jsou ti ´oni´, Paul uvedl Federální agenturu pro nouzovou správu (FEMA), která se dostala do palby ostré kritiky tohoto kongresmana v souvislosti s hurikánem Irene.

Převážně kvůli ekonomickým těžkostem zachvátily Evropu a Střední východ během uplynulých 18ti měsíců nepokoje, i když ve Spojených státech se objevilo jen málo významných nepokojů.

Mnozí však předpokládají, že jak se to s Amerikou začíná na pokraji druhého ponoru do recese houpat, tak se v ní situace stane daleko výbušnější.

Jak se dostala nespokojenost s Kongresem na nejvyšší hodnotu všech dob, jelikož občané se daleko více odvracejí od svého politického vedení, než kdykoliv před tím, tak političtí komentátoři jako výzkumník veřejného mínění Pat Caddell varovali, že mnoho Američanů je nyní v „předrevolučním“ stavu.

Přípravy na občanské nepokoje ve Spojených státech byly už dlouho na papíře, tyto plány však byly nedávno aktualizovány.

Okamžitě po nepokojích v Británii oznámilo NYPD, že policisty cvičí, aby si poradili s občanskou neposlušností, „kdyby tady propukly nekontrolované nepokoje“.

Jak už jsme před třemi lety referovali, US vojska vracející se z Iráku jsou re-alokována, aby okupovala Ameriku, provozovala kontrolní stanoviště a cvičila, jak si poradit s „občanskými nepokoji a kontrolou davu“ pod záštitou programu Northcom, který povolal kolem 20 000 vojáků do činné služby, aby uvnitř Ameriky v obdobích nouzového stavu „pomáhali“ úřadům jednotlivých amerických států a místní správy.

Datum určené k ukončení tohoto programu byl 2011.

Zdroj:
http://www.prisonplanet.com/ron-paul-feds-preparing-for-%e2%80%9cbreakdown-of-law-and-order%e2%80%9d.html


Prison Planet.com

Thursday, September 1, 2011

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.

čtěte také:

Proč Ron Paul neuspěje

Ron Paul: Nepotřebujeme OSN, WTO, Světovou banku ani Nový světový řád

Ron Paul znovu zvolen do amerického Kongresu! Získal 77 procent hlasů

Ron Paul vyhrál v předběžném hlasování na letošní republikánské konferenci

5420 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Šílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)Důvod k válce? Američané se opravdu hodně snaží. Írán prý porušoval smlouvu před její platností (+ foto)Nebývalá upřímnost na parádě deviantů v Paříži! Zničíme vaši... (+ foto)

ePortal.cz

Palestinský kult smrtiČulík, Kartous a elfové, praporečníci nové totality

euPortal.cz

To je už vážně zvrácené. Pražský primátor Hřib (Piráti), který dal záštitu homosexualistickému festivalu Prague Pride, de facto legitimizuje účast pedofilů na Prague Pride a via facti legitimizuje i pedofilii samotnou Nejvíce šílené tvrzení ministerstva vnitra je, že prý hnutí SPD „kontinuálně a záměrně vyvolávalo dojem, že je majoritní obyvatelstvo České republiky akutně ohroženo imigrací a islamizací"

Eurabia.cz

V Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?Vrchol: uprchlíci si jezdí domů na dovolenou. Odsun!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Kateřina Konečná: K listopadu očekávám neskutečnou mediální masáž. Budou se vám snažit namluvit...Co všechno udělají z člověka dolary! Tomáš Kňourek má jasno, proč Kalenský vyrukoval s novým radikálním opatřením proti „dezinformačním webům“
Aktuálně nejčtenější
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny