„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Libye a Sýrie: Neoconi plánují během pěti let zaútočit na sedm zemí

Autor: Kurt Nimmo | Publikováno: 7.9.2011 | Rubrika: SVĚTOVLÁDA
Ilustrace

Terminologická poznámka: Neoconi – neokonstruktivisté – složka globální elity, která je přesvědčena o tom, že ví, jak má ten správný budoucí globální svět vypadat, a používá své imperiální moci, aby ten nový svět podle svých představ vykonstruovala.

V níže uvedeném videu bývalý čtyřhvězdičkový generál a velitel NATO Wesley Clark mluví o plánu neoconů na invazi do sedmi zemí během pěti let. Součástí tohoto plánu je i útok na Libyi. Clarkovy zmínky o tomto plánu jsou v tomto dvě minuty a 25 sekund trvajícím videu.

http://www.youtube.com/watch?v=MMAONc7GeIc&feature=player_embedded

Video bylo natočeno 3. října 2007 v Commonwealth Club v kalifornském San Francisco.

Na Clarkově odhalení není nic nového kromě toho, že nám připomíná, že útok na Libyi zapadá do širšího kontextu a že k těmto strašlivým konfliktům dojde, pokud budou mít globalisté volnou cestu.

Následně po zvolení Obamy a přeskupení té samé staré skvadry v Kongresu v roce 2008 se věřilo, že staré zlé časy válek neoconů jsou za námi. Obama řekl, že války ukončí a přivede vojáky domů. Místo toho ale úsilí o rozšíření chaosu, zkázy a masových vražd na Středním východě a v jižní Asii jen zintenzívnil, čímž jen podtrhl fakt, že když přijde na kreativní destrukci, tak neexistuje absolutně žádný rozdíl mezi Demokraty a Republikány (říká se, že neoconem Michaelem Ledeenem používaný termín kreativní destrukce  je marxistickým pojmem).

Clark už o plánech neoconů povídal při několika příležitostech. Následující řekl v říjnu 2006 během proslovu na University of Alabama, kde si vyměňoval konverzaci s generály z Pentagonu:

Řekl jsem: „Budeme ještě pokračovat v invazi do Iráku?“ „Ano, pane,“ řekl, „ale bude to horší.“ Řekl jsem: „Jak to myslíte?“ Chytil svůj kus papíru. Pak řekl: „Právě jsem dostal dnes nebo včera tohle memorandum až z vršku Ministerstva obrany. Je to … pětiletý plán. Během pěti let zabereme sedm zemí. Začneme Irákem, pak Sýrie, Libanon, pak Libye, Somálsko, Súdán, vrátíme se a za pět let se dáme do Iránu.“ Řekl jsem: „Je to důvěrný dokument?“ Odpověděl: „Ano, pane.“ Řekl jsem: „No, tak mi to neukazujte, protože bych byl rád o tom schopen mluvit.“

Ti neoconi jsou samozřejmě jen jednou z četných frakcí establišmentu, všichni z nich však čtou z toho samého scénáře. Obamův útok na Libyi a ve vzduchu visící útok na Sýrii v rámci krycího manévru populárně známého jako „Arabské jaro“ (protlačeného elitou NGO a CIA) je zaměnitelný za to, co Bushův režim nazýval akce proti Ose zla. Jediným rozdílem mezi Demokratem Obamou a (údajně) Republikánskými neocony (kteří mají kořeny v Trockismu) je ten, že tito neoconi jsou rozhodně ve svém geopolitickém postoji izraelocentričtí.

Globální elitě nezáleží na Izraeli či kterémkoliv jiném národním státě, ale nejsou proti využití neoconů – kteří jsou vysoce organizovaní a motivovaní (ačkoliv je propaganda líčí jako trouby) – ve své snaze o zničení arabského a muslimského nacionalismu, který přímo ohrožuje jejich úsilí o hegemonickou kontrolu (zvláště zákon šaria s jeho omezeními pro bankovnictví pro bankstery představuje hrozbu).

Příštím cílem je Sýrie následováno velkým Kahunou Iránem. Pro globalisty, kteří jsou odhodláni vyvrátit všechny národní státy a vykořenit národní suverenitu a hranice, je skutečnost, že toto úsilí vyústí i do destrukce „světového četníka“ Spojených států, jen dodatečným bonusem.

Četné války na četných do daleka rozprostřených „jevištích“ nakonec Spojené státy doženou k bankrotu, jak varovali Ron Paul a spousta dalších. Obama už zcela objasnil, že US z Iráku a Afghánistánu neodejdou a plánují útoky na Pákistán a padlé státy Afriky, k nimž se ukazují být klíčem CIA odnože al Kaiídy.

Varování Wesley Clarka je jasnozřivé, leč téměř už s desetiletým zpožděním. Clark je přinejmenším poněkud nepoctivý, protože on sám je válečný zločinec kvůli své roli, kterou sehrál při vraždění civilistů v Jugoslávii.

Kurt Nimmo
Prison Planet.com
September 2, 2011

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/libya-and-syria-the-neocon-plan-to-attack-seven-countries-in-five-years.html

pro www.nwoo.org přeložil Miroslav P.

čtěte také:

Nová studená válka: Boj o hegemonii mezi Čínou a USA

Prezident USA má mít pravomoc "vypnout" Internet

Pro koho jsou určeny internační tábory na území USA?

Jochova mylná teorie tří pilířů

FED slaví svoji stoletou vládu nad USA aneb okamžik pravdy pro Tea Party

 

7795 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Vědci odhalili údajný rasismus už u nemluvňat! Prý se s tím má něco udělatV budoucnu bude genetická zbraň schopna vyhlazovat určité národnostiŠílená hysterie feministek. Zmlátily lidský plod tyčí a pak ho zapálily (+ video)Anarchista chtěl podpálit středisko pro nelegální imigranty! (+ foto)Zoufalí Katalánci zaútočili na středisko pro uprchlíky (+ video)

ePortal.cz

Šéf Pirátů a satanista Ivan Bartoš reaguje na nenávistné komentáře u své fotky před duhovou vlajkou. V rámci satanského rituálu se oženil s hercem Janem CinuNemilého překvapení se dočkali rodiče z Konga. Jejich děti adoptovala europoslankyně Šojdrová

euPortal.cz

Žádat Nebe, aby papeže Františka odstranilo, je více než naléhavou otázkou našeho přežití, a to jak na úrovni občanské, tak církevní; je načase, aby uvolnil místo člověku se zdravým rozumem a katolickou vírouPropuštěný učitel uvedl, jak neziskovky převzaly výuku ve škole. Multikulturalismus a džungle

Eurabia.cz

Islamizovaná Anglie: Napsala, že nemiluje islámské zvyky a tak ji vyhodili od maturity Ďábelská věc? Brazilský prezident utnul podporu LGBT a genderu!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Otázka nejen pro pražskou smečku: Co je demokratičtější?Jak daleko je Milion chvilek od demokracie a jak blízko má k fašizmu

ParlamentniListy.cz

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvéSchwarzenberg v ČT: Nepřítel a ničitel! Na Zemana se to jen valilo
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny