„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Falešní džihádisté?

Autor: SocTraf | Publikováno: 2.9.2011 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

O dvou „zástupcích al-Kaidy v USA“ vyšlo najevo že jsou židovského původu, jeden ůdajně působil v Anti-Defamation League (liga proti antisemitismu), což není zrovna profil džihádisty. Jméno Pearlman dokonce uvádí FBI na jeho profilu hledané osoby. V druhém případě působí podezřele – i když samozřejmě to není nemožné – konverze z ortodoxního židovství k islámismu. Podrobnosti na odkazu: http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/fakealqaeda.php

Anwar Al Awlaki, „nejnebezpečnější inspirátor terorismu“, se účastnil tajné schůzky v Pentagonu

Článek z The Sydney Morning Herald z prosince roku 2002 (Palestinians arrest al-Qaeda ‘poseurs’, December 8 2002, smh.com.au) informuje o možná fingovém působení al-Kaidy na palestinských teritoriích, za kterým měl stát Izrael (Mossad?):

Vysoký vládní činitel včera prohlásil, že palestinské bezpečnostní složky zajaly skupinu Palestinců obviněných z kolaborace s Izraelem a  z předstírání, že jsou operativci teroristické sítě Usámi bin Ladina al-Kaidy.

K zatčení došlo dva dny poté, co izraelský premiér Ariel Šaron prohlásil, že  v Gaze a v Libanonu operují členové al-Kaidy. “Představitelé palestinské správy zajali skupinu kolaborantů, kteří se přiznali k tomu, že pracovali pro Izrael, a předstírali, že jsou operativci al-Kaidy v palestinském teritoriu,” prohlásil činitel, který chtěl zůstat v anonymitě.

Řekl, že údajným kolaborantům šlo o “zdiskreditování palestinského lidu, ospravedlnění všech zločinů Izraele a poskytnutí záminky k nové (vojenské) agresi v pásmu Gazy.”

Činitelé neuvedli, kolik podezřelých bylo zadrženo, ani to, kdy a kde k zatčení došlo.

Nabil Shaath, ministr pro mezinárodní spolupráci, v minulých dnech oznámil, že kvůli údajné přítomnosti operativců al-Kaidy v pásmu Gazy uspořádá tiskovou konferenci.

Šaronovo prohlášení bylo první oficiální alegací ze strany Izraele, že al-Kaida, která obviňována ze zosnování útoků 11. září 2001 ve Spojených státech, operuje na palestinských teritoriích.

Prohlášení bylo považováno za překvapivé, protože pásmo Gazy je prakticky zcela izolováno izraelskými jednotkami.

Konzervativní představitel Izraele také obvinil ze spolupráce s dalšími členy teroristické organizace libanonskou šiitskou milici Hizballáh.

Palestinci alegace odmítli jako “naprosto absurdní” a obvinili Šarona z toho, že chce pod záminkou “války proti terorismu”, vedené USA, vystupňovat vlastní vojenské operce proti ozbrojencům na jejich území.

Libanonská vláda spolu s Hizbaláhem vydaly podobná prohlášení. Americký občan Syrského původu byl minulý měsíc zajat na Ben Gurionově letišti v Tel Avivu kvůli podezření z převádění peněz teroristickým organizacím obecně a zejména těm, spojenými s al-Kaidou.

Tři Izraelci a deset Keňanů bylo minulý čtvrtek zabito při sebevražedném útoku na hotel poblíž keňského přístavu v Mombase; krátce poté, co odpálené rakety těsně minuly izraelský dopravní letoun při odletu, který měl na palubě 261 pasažérů.

K útokům se údajně na jedné islamistické webové stránce přihlásila al-Kaida. Včera izraelské jednotky za podpory tanků a bojových helikoptér vtrhly do utečeneckého tábora Bureij v pásmu Gazy, což vyvolalo ozbrojený konflikt, při kterém podle palestinských svědků a lékarů zahynulo 10 lidí.

Vojenští činitelé prohlásili, že se jednotky během tříhodinového proniknutí do tábora, které proběhlo před západem slunce, a mělo za účel odstranit militantní skupiny odpovědné za útoky na jednotky v Gaze během vice než dvouletého Palestinského povstání za nezávislost, potýkaly se silným odporem.

zdroj: http://www.smh.com.au/articles/2002/12/07/1038950239070.html

http://srsen.wordpress.com

čtěte také:

Kritiku konspirační teorie šíří vyšinutí jedinci

Co mě zaujalo na kauze WikiLeaks

Jak mě navštívil agent Mossadu aneb I já našel v domě štěnice

Patrioti zpochybňují oficiální verzi událostí 11. září 2001

Videoesej o terorismu s českými titulky: Falešné vlajky neletí

3765 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Podpořte nás
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)Švédská vláda ztratila kontrolu nad zemí: 120 pumových útoků za půl roku. Integrace migrantů v praxiTak tohle nedokážete! Greta prý vidí oxid uhličitý pouhým okem!

ePortal.cz

Kdyby stát nevyhazoval šest miliard do luftu, aby si někteří mohli vozit zadky zadarmo, a namísto toho jimi financoval ČT, měli bychom VŠICHNI tu příšernou televizi aspoň zadarmoZměny zákonů z dílny ministerstva vnitra prospívají ČSSD a nikoliv občanům

euPortal.cz

Pozadí manipulovaného převratu 17. listopadu 1989. Havel byl člověk, který vlastně nikdy nepracoval, který si rád užíval alkoholu a sexu a který se nechal manipulovat svými přáteli Clintonem a AlbrightovouEkoalarmisté v EU vylobovali novinku: Od ledna končí benzín Natural 95, bude nový ekologický, který může zničit auto a zvýšit spotřebu

Eurabia.cz

Dav soudruhu z pražské kavárny chtěl lynčovat v Praze Klause mladšíhoImigranti v Bosně ponoukáni vypadnout do Chorvatska

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Politicko-rozvratná činnost „Člověka v tísni“Zpěvácké vystoupení zpěváka Hutky, kterou trapnost na Letenské pláni vygradovala až k transcendentnu...

ParlamentniListy.cz

„Hovada, svoloč.“ Po křiku na Klause ml. padlo i něco, co se bojíme napsatMáme v ČT jen číst a nic si nemyslet? udeřila Nora Fridrichová na Václaváku. A natřela Zemana
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny