reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)

Autor: MoonChild | Publikováno: 19.9.2017 | Rubrika: IMIGRACE
Ilustrace

Francouzský internetový obchod Store Muslim, který má sídlo v Saint-Etienne, nabízí svým zákazníkům mj. velbloudí moč. Toto zboží je popsáno následovně:

Velbloudí moč je jednou z přísad tradičního lékařství v mnoha zemích. Na Arabském poloostrově pacienti konzumují 100 ml velbloudí moči denně, a to jak samostatně, tak smíchanou s velbloudím mlékem. Tento lék prý zmírňuje nebo zcela odstraňuje řadu závažných onemocnění.
Velbloudí moč se zejména používá při léčbě kožních chorob, jako jsou pásový opar, svrab nebo kožní abscesy, bolestí zubů, očních poruchách, hadím uštknutí, ale také všech bolestí v břišní oblasti (především bolestí žaludku) a vředů. Velbloudí moč působí také proti lupům a používá se v šamponu, čímž vlasy získávají lesk. Může rovněž bránit žízni a hladu těm, kteří se s karavanou ztratí v poušti. Řada arabských vědců také tvrdí, že velbloudí moč má protinádorové účinky, zejména pokud jde o rakovinu jater.

Zájemci o velbloudí moč by si však měli dávat pozor na obsah lahvičky. V minulosti se už stalo, že dotyčný prodávající či výrobce nabízel pod velbloudí močí vlastní výměšky.

Zdroj: contre-info.com, dailymail.co.uk

Klíčová slova: zdraví  | islám  | Francie  | jídlo  | imigrace
reklama
2569 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Islám pomáhá proti sexuálnímu zneužívání! To není vtip, píše se o tom v uznávaných novináchRusové zpráskali práskače a svazáky z Evropských hodnotJen hodiny do rozhodnutí: Zvedneme hlavy? Kdo zůstane doma, volí Kalouska, Merkelovou a muslimskou invaziMuslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

ePortal.cz

Analýza: Proč Svobodní opět neuspěli? Jsou schopni se z posledního těžkého K.O. vzpamatovat? Volil jsem Svobodné. V případných předčasných volbách to ale hodím ODS. Kvůli Václavu Klausovi ml.

euPortal.cz

Za Babišovo hnutí ANO byl zvolen poslanec s muslimskými kořeny Farhan Kamal... Naopak "islamofob" byl vyhozen ...Největší chyba Ruska za poslední roky? Vladimir Putin otevřeně promluvil...

Eurabia.cz

Německá media: Češi volí vlastenecky takový zločin! Nepatří do EUsajuzu ...Za hnutí ANO byl zvolen poslanec s muslimskými kořeny. Naopak islamofob byl vyhozen ...

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Může se volbami něco změnit? Jsme na rozcestí mezi slepou uličkou a cestou do pekel....Václav Moravec takto neslýchaně zneužil televizní vysílání v ČT... Hlubiny podlosti, kterých v minulosti dosáhli Gazdík, Kalousek, Štětina, Herman a další, nebyly hlubinami nejhlubšími

ParlamentniListy.cz

Děvko, sekl zpráskaný Kalousek po šéfovi MF Dnes. Ten mu odpověděl něco, po čem bude šéfovi TOPky ještě hůřDěvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny