reklama
reklama
„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Pijete mléko? Asi jste rasisté! Tvrdí jedna z největších neziskovek

Autor: MoonChild | Publikováno: 16.8.2017 | Rubrika: VE SVĚTĚ
Ilustrace

Největší nezisková organizace na ochranu zvířat PETA ve své oficiální zprávě označila mléko za dokonalý symbol rasistů. Dojení krav je navíc podle ní znásilňováním.

Za všechno může herec Christoph Waltz, který ve filmu Hanebný pancharti hrál německého důstojníka Hanse Landu popíjejícího mléko během prohledávání jednoho ze židovských úkrytů. Podle PETA rasisté přijali mléko jako symbol své nadřazenosti.

Organizace ovšem se smutkem přiznala, že mléko pijí často a rádi rovněž lidé, kteří nejsou bílými suprematisty. PETA je chce přesvědčit, aby se ho vzdali a nahradili kravské mléko nějakou rostlinnou alternativou.

Levicoví aktivisté navíc prohlašují, že získávání mléka od krav se rovná znásilnění. „Znásilnění je nejodpornějším zločinem s použitím násilí. A přesto je standardním postupem v mlékárenském průmyslu,“ stojí v prohlášení.

Nejedná se o první neotřelé názory PETA. Není to tak dávno, co tato organizace tvrdila, že výroba sýrů je sexistická, protože se zakládá na násilí a zachází z dobytkem ženského pohlaví jako s věcí.

 

Zdroj: peta.org

Klíčová slova: jídlo  | rasismus  | zvířata
reklama
4210 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Evropská komise vyhodila miliony eur na propagandistickou výstavu: Islám jsou také naše dějiny (+ video)Tohle je už asi nemoc. Zelená politička: Bez islámu by byla nudaZrodilo se asijské Kosovo? Islamisté v Barmě miláčky kaváren a médiíImigrant měl tři manželky, tak dostal tři byty. Média hlavní stoky to považovala za fake news. Ukázalo se, že je to pravdaUkrajina povážlivě vymírá. Čísla jsou neúprosná

ePortal.cz

Tak to je konec. Lidi přijdou o práci. A slavit budou...Achich ouvej, Schulz i Merkelová dostali vejprask. Jediným vítězem voleb jsou "rasisté a neonacisté"

euPortal.cz

Ač nám soudruzi z EU předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký jejich inženýr či lékař utrhne ze řetězu... Tak to je drsné. Švédský novinář, který vyvracel "mýty" o no-go zónách byl v no-go zóně postřelen

Eurabia.cz

Jak porozumět islámu? Vědecké zkoumání zdrojů islámské agresivity ....Tak co je "přednější"? Zdraví nebo náboženské požadavky? Švédsko se zbláznilo!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Stalin po sobě zanechal velkou zemi, na jejímž materiálním základě, včetně jaderného, žije Rusko dodnes. Tyran, nebo zachránce Ruska? Jsou milióny obětí mýtem? Neoprávněné, nekvalifikované a účelové posudky na téma tzv. dezinformačních webů. O jimi označených webech souhrnně tvrdí, že se jedná o pro-kremelské weby, aniž by to kvalifikovaně prokázaly

ParlamentniListy.cz

Když někdo ukradne pytel cementu, dostane podmínku, oni si nakradli stamiliony a nestalo se jim nic? Soudce Kydalka promluvil o 90. letech a Klausově amnestiiZahradil: V hlavách nadnárodní byrokracie začala blikat červená kontrolka. Sobotka škodí
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny