„Vládnoucí třída má školy a tisk pod palcem. To umožňuje hýbat pocity davů.“ (Albert Einstein)

Uvádíme novou propagandistickou agitku z dílny eurokratů! EU je v ní pohádková víla a my temná svoloč. Uhodnete, kdo se na tom podílel? (+ video)

Autor: odjinud | Publikováno: 19.5.2017 | Rubrika: VIDEO
Ilustrace

Evropská komise vypustila do světa další propagandistickou agitku, na které se podílela i Sorosova nadace Fondation Hippocrene. Na videu je Evropská unie představena jako dobrá víla a státy, které nechtějí přijímat nelegální imigranty, jako temná lůza.

Film, který připravila organizace Evropané bez hranic, má ukázat, že přijímání nelegálních imigrantů je moudré a správné.

Hlavními hrdiny filmu je pochopitelně imigrantská rodina, tedy muž, žena a dvě děti. Nejdřív potkají ochranku u zdi s nápisem Frontex. Člen ochranky vyžene pašeráka, ale pouští rodinu, aniž by ji zkontroloval, když mu řeknou, že utíkají před válkou.

Na hranici se objeví dobrá víla v košili s hvězdičkami EU. Ta vezme nebohé imigranty na létající koberec, který řídí Arab.

Nejdříve létající koberec zamíří do středovýchodní Evropy, tam je však čeká překvapení… vítá je dav temných lidí, kteří vykřikují nenávistná hesla.

„Vždyť mají právo přijít,“ říká eurovíla.

To však k ničemu nevede, a tak létající koberec zamíří do západní Evropy. Tam už je klid a vítají je spokojení lidé, kteří říkají: „Vítejte! Potřebujeme vás!“

Vděční imigranti odpovídají: „Děkujeme. Ať žije Evropa!“

Načež všichni šťastní usedají ke stolu, aby si pochutnali.

Na konci propagandistické agitky zazní: „Evropa brání své hranice a Evropa otevírá svá srdce uprchlíkům. A ty?“

Zdroj: wolnosc24.pl

Klíčová slova: EU  | propaganda  | islám  | imigrace
2472 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

FreeGlobe.cz

Evropská komise vyhodila miliony eur na propagandistickou výstavu: Islám jsou také naše dějiny (+ video)Tohle je už asi nemoc. Zelená politička: Bez islámu by byla nudaZrodilo se asijské Kosovo? Islamisté v Barmě miláčky kaváren a médiíImigrant měl tři manželky, tak dostal tři byty. Média hlavní stoky to považovala za fake news. Ukázalo se, že je to pravdaUkrajina povážlivě vymírá. Čísla jsou neúprosná

ePortal.cz

Tak to je konec. Lidi přijdou o práci. A slavit budou...Achich ouvej, Schulz i Merkelová dostali vejprask. Jediným vítězem voleb jsou "rasisté a neonacisté"

euPortal.cz

Ač nám soudruzi z EU předhazují migranty na každém kroku, média nás proplachují jejich nekonečným utrpením a vděčností, vždy se jak na potvoru nějaký jejich inženýr či lékař utrhne ze řetězu... Tak to je drsné. Švédský novinář, který vyvracel "mýty" o no-go zónách byl v no-go zóně postřelen

Eurabia.cz

Jak porozumět islámu? Vědecké zkoumání zdrojů islámské agresivity ....Tak co je "přednější"? Zdraví nebo náboženské požadavky? Švédsko se zbláznilo!

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Stalin po sobě zanechal velkou zemi, na jejímž materiálním základě, včetně jaderného, žije Rusko dodnes. Tyran, nebo zachránce Ruska? Jsou milióny obětí mýtem? Neoprávněné, nekvalifikované a účelové posudky na téma tzv. dezinformačních webů. O jimi označených webech souhrnně tvrdí, že se jedná o pro-kremelské weby, aniž by to kvalifikovaně prokázaly

ParlamentniListy.cz

Když někdo ukradne pytel cementu, dostane podmínku, oni si nakradli stamiliony a nestalo se jim nic? Soudce Kydalka promluvil o 90. letech a Klausově amnestiiMasakr v Německu: Historický úspěch AfD. Schulz dostal nabančeno, Merkelová se propadla
Články autora
Průzkum
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny