Teď stojí na původní adrese skupiny jen toto:

Na jednu stranu se nestačím divit, co všechno je dnes už možné. Jak kvalitní je ta proklamovaná demokracie a jak svobodný je Facebook. Zajímalo by mě, zda ještě bude někdy skupina přístupná. Mám pocit, že je to iluzorní představa. Na stranu druhou se asi není čemu divit, když i zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg byl osobně několikrát přítomný na elitářském setkání Bilderberg. Co jsem si vůbec dovolil lézt s takovým antiglobalistickým tématem na tuto globální sociální síť, že?

Na zeď skupiny jsem vkládal převážně citace Bartošových některých článků, i s odkazy na jeho blog (http://abbartos.wordpress.com/), aby bylo zřejmé, o čem Bartoš doopravdy píše a proč se ve svých článcích občas otírá o Židy. Jeden z mých posledních příspěvků, které jsem tam vložil, byla výzva, zda by nebylo možné podat na Ondřeje Lišku a Jiřího X. Doležala "opoziční" trestní oznámení za pomluvu nebo urážku na cti Adama B. Bartoše...

Dnes už je vám prostě zřejmě zakázáno i veřejně podporovat člověka, o kterém si myslíte, že byl křivě obviněný z antisemitismu. Adam B. Bartoš psal a píše články o světovládě (chcete-li otroctví), nahlíží za oponu nynějšího politického dění. To, že za problémem vidí Židy u moci, je jeho názor, který může podložit argumenty. To, že se mu nelíbí, že časopis Kraus uráží Čechy a jejich národ, je pro Čecha - vlastence poněkud přirozené. Soudím, že žijeme v době, kdy se hledají nejmenší záminky, proč obvinit každého příliš aktivního člověka s názorem proti schválené ideologii, aby dál politickým špičkám neškodil. Hájit národ a nadávat, že Židé uráží Čechy, je také zakázáno. Že Židé otevřeně a veřejně uráží Ježíše a křesťany, je zřejmě v pořádku. (Video z izraelské televize: "Jsi nácek, Ježíši, jsi nácek")

jaroslavkrejci.blog.iDNES.cz

čtěte také:

Můj vztah k Židům

Další kolo boje o svobodu slova odstartovalo

Causa Bartoš / Kraus. Uvnitř video - urážení Ježíše a Nežidů v izraelské TV: Jsi nácek, Ježíši, jsi nácek